Pärnu peatreener Heiko Rannula. Foto: Stanislav Moshkov
29. aprill 2017, 19:07

Pärnu tegi Kalev/Cramo vastu vinge mängu, kuid kaotas napilt (5)

Korvpalli Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria avamängus võitis Kalev/Cramo Kuressaares napilt 73:71 Pärnu Sadamat.

Häirekellad hakkasid valitsevatele meistritele helisema juba avaminutitel ja avaveerand võideti vaid punktiga 17:16. Poolajaks olid tablool juba viiki tähistavad 36:36. Kolmandal veerandil sai Kalev sisse väikese edu, kuid lõpp kiskus taas ülivõrdseks.

Kui mängida jäi 2.24, viis Mihkel Kirves Pärnu 68:67 juhtima. Seepeale tabas Cedric Simmons kaks vabaviset ja Sten-Timmu Sokk sopsas kolmese. Hetk hiljem vähendas Reinar Halliku kaugvise taas vahe minimaalseks, 72:71 Kalevile. Õhtu viimaseks korviks jäi Soku tabav vabavise, Pärnu lõpurünnak ebaõnnestus.

Erik Keedus viskas Kalevi parimana 14 punkti, Mark Tollefsen lisas 12 silma. Vaid seitsme mehega mänginud Pärnu poolelt säras 16 punkti visanud Hallik, Saimon Sutt ja Domagoj Bubalo lisasid 15 punkti.