Rapla peatreener Aivar Kuusmaa lasi avapoolajal emotsioonid valla.Foto: Martin Ahven
6. mai 2017, 23:46

NII SEE JUHTUS | Sport 06.05: Rapla jõudiski finaali, Kuusk võitis MK-etapi! (4)

Laupäevase spordipäeva üheks tippsündmuseks on Madridi tenniseturniiri kvalifikatsiooni teise ringi matš, kus Anett Kontaveidi (WTA 65.) vastaseks tuleb 27aastane Kolumbia tennisist Mariana Duque-Marino (WTA 98.). Matš algab Eesti aja järgi kell 12.

Õhtul kell 20.10 jätkub korvpalli Eesti meistrivõistluste poolfinaalseeria Tartu ja Rapla vahel. Lisaks toimub muudki põnevat: vehklejad võistlevad Rio MK-etapil, sõudjad Belgradis.

23:45
SPORDISÕBER

Oli väga meeleolukas spordipäev, aga nüüd on aeg sellele joon alla tõmmata. Hüva ööd ja kohtume juba homme!

23:39

23:37

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond jäi enne tänast Eesti meistrivõistluste finaali ukse taha viimati aastal 2003. Tartu peatreener Gert Kullamäe rääkis pärast 75:79 kaotust Raplale esmalt meeskonna, seejärel ajakirjanikega.

22:07

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel selgus täna teine finalist: Rapla alistas kodupubliku marulisel toel 79:75 Tartu Ülikooli ning võitis poolfinaalseeria mängudega 3:1. Eile jõudis tiitlikohtumisteni mäletatavasti BC Kalev/Cramo. Õhtuleht võtab kohtumise kokku seitsme võtme abil.

undefined (Martin Ahven)
21:50

Sven Kaldre viskab Rapla rahva hulluks! Domen Bratož murrab korvi alla, söödab välja Kaldrele, kes palli jääkülma närvi näidates ka kolmepunktijoone tagant korvi saadab. Rapla peal 73:64, lõpuni 1.52.

21:48

2.08 enne normaalaja lõppu on Rapla 70:64, kuid võistkonna ühel veduril Martin Paasojal on koos neli viga.

21:43

Seisult 59:54 toovad Domen Bratož ja Sven Kaldrele neli punkti järjest ning Rapla hädad said leevendust. Seis 63:54 võõrustajatele.

21:41

4.50 enne lõppu tabab Janari Jõesaar veaga viske, kuid vabaviskel eestlane eksib. Rapla juhib 59:54, Tartu on teinud 24:9 spurdi...

21:38

Rapla hoidis pikalt enam kui 10-punktilist eduseisu, ent 5.42 enne normaalaja lõppu on seis Tartu poolt vaadatuna 50:59. Ees on ülipõnevad lõpuminutid!

21:37

Meeleolu Rapla korvpallisaalis:

(Martin Ahven)
21:32

21:26

Kolmanda veerandaja alguses spurtis Rapla taas 20-punktilisse eduseisu, ent Kullamäe hoolealused Tartust on enne viimast kümmet minutit kaotusseisus 46:59. Seega on kõik endiselt võimalik, Rapla on ajaloolisele finaalipääsule nii-nii lähedal!

Rapla - Tartu (Martin Ahven)
21:10
VEHKLEMINE

Rio de Janeiros toimuval naiste epeevehklemise MK-etapil on viiest stardis olnud eestlannast kaks (Erika Kirpu ja Kristina Kuusk) jõudnud poolfinaali, kus kohtuvad kahjuks või õnneks omavahel.

Veerandfinaalis torkas Kirpu 15:9 auklikuks Luksemburgi vehkleja Lis Fautschi ning Kuusk 15:11 venelanna Darja Martõnjuki.

20:51

Poolajapausile minnakse Raplas võõrustajate 48:30 eduseisus. Tartu on omadega kohutavalt hädas ning Kullamäe ja mängijad peavad teisel poolajal oma esitusele tegema 180-kraadise pöörde!