Võidukad Läti mängijadFoto: Reuters / Scanpix
Jäähoki
9. mai 2017, 20:10

Läti hokikoondis sai MMil raske võidu ja jätkab täiseduga (5)

Meie lõuananaabrid said Saksamaal ja Prantsusmaal toimuval jäähoki MMil raske võidu Itaalia üle.

Saapamaa hokikoondis läks kohtumist Marco Insami väravast juhtima, kui avakolmandikku oli mängitud ainult 3.38. Itaalia eduseis kaua ei püsinud, sest 12. minutil Läti viigistas Andris Džeriņši tabamusest.

Läti võiduvärav sündis kolmandal kolmandikul, kui mängida jäi vaid 1.19. Taas oli viskel täpne Džeriņš ning lõunanaabrid võitsid 2:1.

Läti hokikoondis on MMi fantastiliselt alustanud. Esimeses kahes kohtumises saadi jagu Taanist ja Slovakkiast. Täisedu ja üheksa punktiga juhitakse ka A-alagruppi, kus teist kohta hoiab Venemaa.

B-alagrupis sai Norra kindlalt 5:1 jagu Sloveeniast. Võitjatele viskasid värava Mathis Olimb, Ken André Olimb, Kristian Forsberg, Aleksander Reichenberg ja Patrick Thoresen. Kaotajate auvärava viskas Robert Sabolič.