Torino Juventus pääses Meistrite liiga finaaliFoto: STRINGER
Meistrite liiga
9. mai 2017, 23:37

Jalgpalli Meistrite liigas selgus esimene finalist, kui Torino Juventus alistas teistkordselt Monaco, seekord 2:1, ning kahe mängu kokkuvõttes 4:1.

Avakohtumise võõral väljakul 2:0 võitnud Juventus näitas kindlat mängu ka enda fännide ees. Kohtumist mindi 32. minutil juhtima, kui suurepärasel kontrarünnakul tsenderdas Dani Alves palli tahaposti, kus oli Mario Mandžukic. Kuigi Monaco väravavaht esimese pealelöögi tõrjus, kukkus mänguvahend horvaadi jalale ning ründaja paarilt meetrilt ei eksinud.

Juventus sisuliselt murdis Monaco vastupanu 44. minutil. Nurgalöögist tulnud palli lõi külaliste väravavaht Danijel Subasic karistusalast välja, kuid Alves lajatas otse õhust palli püüdmatult Monaco väravavõrku.

Külalised lõid ühe värava tagasi 69. minutil, kui Juventuse kaitse magas kiiresti lahti mängitud nurgalöögi maha ning Kylian Mbappe palli mõnelt meetrilt väravasse lükkas. Sellest jäi aga väheks ning Juventus pääses finaali.

Teise finalisti selgitavad Madridi Real ja Madridi Atletico homme õhtul. Real läheb korduskohtumisele vastu koduväljakul saadud 3:0 võiduga.