Harry Kane lõi ühe kahest Tottehami väravast.Foto: IAN KINGTON
14. mai 2017, 22:33

Manchester United kaotas Tottenhamile, Londoni klubi jättis kodustaadioniga hüvasti (1)

Inglismaa jalgpalli meistriliigas alistas Tottenham Hotspur koduväljakul Manchester Unitedi 2:1 ja kindlustas tabelis teise koha. Ühtlasi tähendab Tottehami võit seda, et sel hooajal hõivavad tabeli kaks esimest kohta Londoni klubid - Londoni Chelsea kindlustas meistritiitli reedel.

Tottenhami väravate eest hoolitsesid 6. minutil Victor Wanyama ja 48. minutil Harry Kane. Wayne Rooney lõi Unitedi poolelt 71. minutil ühe vastu, aga viigini Manchesteri klubi ei jõudnud. Tänane mäng oli ühtlasi viimane Tottenhami kodumäng, mis peeti White Hart Lane'il. Vähemalt järgmisel hooajal kasutatakse Wembley staadionit, Tottenhami uue staadioni valmimisaeg pole veel täpselt teada.

Suuremal osal klubidest on pidada veel kaks mängu.

Tabeliseis:

Inglismaa kõrgliiga neli esimest pääsevad Meistrite liigasse (neljas kvalifikatsiooniringidesse, mitte otse alagrupiturniirile), viies Euroopa liiga alagrupiturniirile ja kuues-seitsmes Euroopa liiga kvalifikatsiooni. Manchester Unitedil võib siiski Meisrite liiga pääsme lunastada, selleks tuleb 24. aprillil peetavas finaalis alistada Amsterdami Ajax.