Cristiano Ronaldo tähistamas teist väravat Vigo Celta vastu.Foto: MIGUEL RIOPA
17. mai 2017, 23:53

Ronaldo lõi kaks väravat ja viis Reali ihaldatud tiitlist vaid ühe punkti kaugusele

Hispaania jalgpalli kõrgliigas alistas Madridi Real võõrsil Vigo Celta 4:1 ja astus tiitlile sammukese lähemale.

Reali viis 2:0 ette Cristiano Ronaldo, kes tegi skoori 10. ja 48. minutil. 69. minutil lõi John Guidetti ühe värava tagasi, aga viimane sõna jäi siiski Madridi klubile. 70. minutil oli täpne Karim Benzema ja 88. minutil Toni Kroos.

Realil on nüüd 37 mänguga koos 90 punkti, lähimal jälitajal Barcelonal on 87 silma. Viimases voorus läheb Real võõrsil vastamisi 11. kohal asuva Malagaga ja seal piisab Realile viigist. Kui Barcelona ei suuda aga 8. positsioonil olevat Eibari võita, tuleb Real automaatselt meistriks.

Viimati võitis Real Hispaania meistritiitli hooajal 2011/2012.