Albert Prosa sai täna kirja 6 tabamust. Foto: Stanislav Moshkov
22. mai 2017, 21:48

Albert Prosalt 6 väravat!

TOHOH! Eesti valitsev vutimeister jäi 0:1 taha, kuid lõi seejärel 11 vastuseta väravat! (1)

Eesti jalgpalli meistrivõistluste 13. vooru avamängus sai näha tõelist väravatesadu, kui FCI alistas 11:1 Pärnu Vapruse.

Hooaega äärmisel kesiselt alustanud valitseva meistri jaoks ei saanud tänanegi rõõmustavat starti, kui 19. minutil jäädi koduväljakul 0:1 kaotusseisu. Sellega aeti aga Infonet vihaseks.

Alustuseks viigistas Andrei Kalimullin 26. minutil mänguseisu ning mõni hetk hiljem viis Magnus Villota omavärav Infoneti 2:1 ette. 31. minutiks viis Jevgeni Harin kodumeeskonna juhtima 3:1, nõnda avapoolaeg ka lõppes.

Siis läks aga tõsisemaks paugutamiseks: 49. minut Albert Prosa, 57. Kirill Nesterov, 59. Prosa, 63. Kalimullin, 67. Prosa, 80. Prosa, 85. Prosa, 89. Prosa. Lõppseis seega 11:1 ning lausa 6 tabamust Prosa arvele.

Infonet tõusis sellega taas vähemalt mõneks ajaks neljandaks, olles samal pulgal Narva Transiga. Pärnu püsib viimasel kohal. 13. vooruga jätkatakse homme.