Stephen Curry (vasakul) ja Kevin Durant võivad päevaga rahul olla, kahe peale kokku nuheldi San Antonio korvi 65 punktiga.Foto: AFP / Scanpix
23. mai 2017, 09:15

Ei mingit võimalust: Golden State surus San Antonio neljandat korda järjest põlvili

NBA Läänekonverentsi finaalis suutis San Antonio meeskond Golden State'ile vastu hakata täpselt ühe poolaja ja veidi enam. Kui liider Kawhi Leonard vigastusega pingile langes, muutusid jõud ebavõrdseks. Läinud ööl vormistas Golden State 4:0 edu viimase mängu võitmisega 129:115. Sellega tehti NBA ajalugu, sest iial varem polnud keegi marssinud suurde finaali skooriga 12:0.

Juba avaveerandiga tehti sisse 31:19 vahe, poolajaks näitas tabloo 65:51. Teisel poolajal hoidsid "sõdalased" edumaad ning ootavad nüüd Idakonverentsist vastaseks kas Cleveland Cavaliersi või sitket võitlust jätkavat Boston Celticsit.

Warriorsi võitu andsid suurima panuse Stephen Curry 36 ja Kevin Durant 29 punktiga. Seejuures tabas Durant 13 viskest 10 ja meeskond tervikuna 86st 48 ehk 56 protsenti. Spursile tõi vahetusmees Kyle Anderson 20 punkti, meeskonna visketabavus oli 97st 41 ehk 42 protsenti.