VÕRKPALL

20:09

19:59
VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondise sidemängija Andres Toobal tunnistas pärast võitu Kosovo üle, et endast tunduvalt nõrgema meeskonnaga pole sugugi lihtne mängida.

"Kahes esimeses geimis kohe kaks esimest punkti läksid neile - on raske," tõdes Toobal, et Kosovo suguse meeskonna vastu on väga keeruline 100 protsendilist keskendumist säilitada. "Võid üritada ja sundida ennast... Aga arvan, et saime isegi hästi hakkama täna."

19:40

Team Haanja suusatajad Marko Kilp (23) ja Alvar Johannes Alev (23) sõlmisid eilse jalgpall Euroopa liiga finaali peale kihlveo, millest väljus võitjana Manchester Unitedi fänn Alev, sest tema lemmikud võitsid 2:0 Amsterdami Ajaxi. Hollandi klubi poolehoidja Kilp peab vastavalt kokkuleppele nädal aega Man Unitedi särgiga suusatama.

Alvar Johannes Alev (Aldo Luud)
19:14
VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondis teenis kodusel MM-valikturniiril teise võidu, kui Kosovo alistati ülikindlalt 3:0 (25:13, 25:15, 25:7).

Kogu oma spordiga alles lapsekingades olevale Kosovole on käimasolev valikturniir esimeseks rahvusvaheliseks võrkpallivõistluseks üldse. Seetõttu pole imestada, et väikeriik veel eriti löögijõuline pole. Kusjuures Eesti mängis tänast kohtumist oma teises koosseisus. Algrivistusse kuulusid Henri Treial, Renee Teppan, Karli Allik, Kristo Kollo, Andres Toobal, Timo Tammemaa, ja Denis Losnikov.

19:04
VÕRKPALL

Pole midagi teha. Eesti edunumbrid kolmandas geimis on juba 16:3... Täna saame mängu nobedasti riiulisse ära. Homset silmas pidades on see vägagi tervitatav!

19:02

Otsime vabatahtlike U18 Euroopa meistrivõistlustele. Link: http://www.basket.ee/u18em #korvpall #u18em @matthiastass

VÕRKPALL

Geimi lõpp kuulub aga kindlalt meie meestele, kui 16:12 seisult vormistati geimivõit 25:15 - seega 9:3 spurt. Ega muud polegi, kui jääme ootama viimast geimi ja ehk saab Mart Naabergi debüüdi kirja!

18:41
VÕRKPALL

16:12 Eesti eduseis teises geimis. Vahe võiks olla veelgi suurem, kui ise vastastele punkte ei kingiks.

18:33
VÕRKPALL

Teise geimi algus on sisuliselt koopia esimesest. Kosovo pääseb 2:0 ette, kuid sellega asi piirdub. Eesti pääseb esimesele tehnilisele vaheajale taas 8:5 eduseisus.

18:33
JALGRATTASPORT

Eesti maanteerattakoondis teeb kaasa homme algaval Tour of Estonial, kus eesmärk on võit koju jätta. Parimas vormis peaks eestlastest olema Mihkel Räim, kelle meeskond Cycling Academy tõusis selleks hooajaks prokontinentaaltiimiks. See staatus jääb alla vaid rattamaailma kõrgliigale, World Touri klubidele.