Eesti võrkpallikoondis.Foto: Martin Ahven
26. mai 2017, 22:46

NII SEE JUHTUS | Sport 26.05: Eesti võrkpallikoondis alistas Montenegro geimigi kaotamata (3)

Tere, kallis spordisõber. Soovid teada, mis täna spordimaailmas toimub? Siis oled igatahes õiges kohas, sest Õhtulehe otseülekanne juba midagi kahe silma vahele ei jäta!
22:46
SPORDISÕBER

Sellega lõpetame ka tänase spordipäevaga! Kohtumine juba homme!

22:46
Cristiano Ronaldo suudles mullu suvel koondisega EM-karikat (Frank Augstein)

20:07
Meistrite liiga trofee esiplaanil, tagaplaanil Cardiffi staadium, mille katus Meistrite liiga finaaliks suletakse. (John Sibley)
19:42
VILLE ARIKE
Rõõmsad Eesti võrkpallurid (Martin Ahven)
19:29
VILLE ARIKE

Eesti ees 16:12. Ehkki Montenegro võitleb mõne punkti eest väga kõvasti, näib, et üldises plaanis on eestlaste vaim praegu kõvem. Tasapisi, aga kindlalt edu suureneb - 12:9, 13:12, 16:12.

19:20
VILLE ARIKE

Kolmas geim, Eesti ees 8:6. Jäime alguses taas paari punktiga taha, ent Venno vedamisel haarati initsiatiiv. Näib, et kaks nappi geimikaotust siiski ei murdnud Balkani poegi - ehkki sealtkandi rahvaga võib seda mõnelgi korral juhtuda.

19:08
VILLE ARIKE

Teine geim Eestile 27:25, seis kokku 2:0! Montenegro diagonaalründaja Culafic "tegi Vennot" ning viis heade servide ja rünnakuga omad ette 23:22. Kuid siis lõi Raadik 23:23, Venno servist 24:23 ja lõpliku punkti pani Kreegi ainult temale omane serviäss!

Eesti - Montenegro (Martin Ahven)
19:00
VILLE ARIKE

Kas need olid murdepunktid? Eesti võttis kõva võitlusega kaks silma järjest ja juhib 21:19.

18:54
VILLE ARIKE

Eesti jõudis Ardo Kreegi bloki toel (ses geimis juba kolmanda!) viigini 13:13, kuid tehniliseks vaheajaks oleme uuesti taga 14:16. Ei lähe see mäng täna libedalt.

18:48
VILLE ARIKE

Teine geim, Eesti taga 6:8. Geim algas kurjakuulutavalt, Eesti mäng logises igast otsast, jäädi taha 2:7 ja vihane Cretu võttis aja. Päästjaks osutus taas kord Venno asumine servima. Eesti jõudis seisuni 6:7 ja tehniline time-out tuli hoopis viisakamal seisul.

18:38
VÕRKPALL

Eesti võrkpallikoondis võidab avageimi 25:23! Avageimi põhjal on Montenegro näol tegemist väga võrdse vastasega ning edasises kohtumises midagi lihtsat ei tule. Eestlaste suurim kaotusseis oligi neli punkti, kuid Oliver Venno head ja tugevad servid tõid võõrustajad lähemale. Venno löök lõpetas ka avageimi!

18:21
VÕRKPALL

Eesti oli veel 11:15 kaotusseisus, kuid võitis viis punkti järjest ja juhib teiseks tehniliseks time-out'iks 16:15!

18:12
VÕRKPALL

Eesti alustas fantastiliselt, minnes 4:1 ette, ent esimeseks tehniliseks time-out'iks juhib Balkani võistkond 8:6