Oliver Venno kahur töötas võimsalt, temalt eile 19 punkti.Foto: Martin Ahven
27. mai 2017, 04:00

Vollekoondise õhtu: geimid tulid napilt, võit aga kindlalt 3:0

Eesti võrkpallimeeskond alistas Tallinnas peetava MM-valikturniiri kolmandas voorus Montenegro 3:0 ja jätkab täiseduga. Enne kaht viimast mängupäeva ollakse miinimumeesmärgi saavutamisele väga lähedal.

Teatavasti pääseb otse MMile alagrupi võitja, teise koha tiim aga saab järgmises ringis veel ühe võimaluse. Eesti vajab vähemalt teise koha kindlustamiseks täna Ungari kahe geimi võitmist ning homne kohtumine Venemaaga otsustaks ainult esimese-teise koha saatuse.

Eilne kohtumine sitke Montenegroga ei möödunud Eestile aga teps mitte kergelt. Nii esimeses kui ka teises geimis jäädi nelja-viie punktiga taha, kuid mõlemal puhul tõid võõrustajad mängu tagasi Oliver Venno suurepärane serviseeria ja eesliinimeeste tõhus blokeerimine. Otsustavalt ei suudetud eest rebida aga üheski geimis – esimene lõppes 25:23, teine 27:25, kolmas jällegi 25:23. Kuid üldnumbrites väljendatuna oli kindel võit käes.