Arsenal - Chelsea 2:1.Foto: JOHN SIBLEY
27. mai 2017, 21:32

Inglismaa jalgpalli karikavõitjaks tuli Wembley staadionil peetud kohtumises Londoni Arsenal, kes alistas linnarivaali Chelsea 2:1. Arsenalile oli FA Cupi võit lõppeva hooaja ainsaks märkimisväärseks saavutuseks: Inglismaa meistriliigas jäädi viiendaks ja UEFA Meistrite Liiigas langeti välja kaheksandikfinaalis.

Arsenal läks matši juhtima juba neljandal minuti, kui täpne oli Alexis Sanchez. 68. minutil sai Chelsea poolkaitsja Victor Moses "sukeldumise" eest teise kollase kaardi, aga Diego Costat vähemusse jäämine ei kõigutanud ja Hispaania koondist esindav brasiillane viigistas kaheksa minutit hiljem seisu.

Viimane sõna jäi siiski Arsenalile ja Aaron Ramseyle - Walesi koondislane tegi 79. minutil mänguseisuks 2:1.

Arsenal on nüüd FA Cupi võitnud 13 korral, teisele kohale langes selles arvestustes Manchester United (12).