FC Flora fännid.Foto: Alar Truu
29. mai 2017, 21:01

Flora pääses Sillamäe käest ehmatusega ning pikendas oma imelist võiduseeriat

FC Flora alistas koduses Lillekülas jalgpallimeistrivõistluste 14. vooru avamängus 3:2 (2:1) Sillamäe Kalevi.

Kuigi Sillamäe sipleb nii rahalistes kui isikkooseisulistes raskustes, õnnestus neil Flora elu kibedaks teha. Daniil Ratnikov viis juba 5. minutil külalismeeskonna juhtima, kuid see mõjus Florale äratusena ning 15minutilisele vaheajale mindi juba Flora 2:1 eduseisus. Palli panid võrku Zakaria Beglarišvili ja keskkaitsja Madis Vihmann, kellele tänane oli juba hooaja viies tabamus.

Kui Martin Miller 56. minutil Flora juba 3:1 ette viis, tundus, et mäng on tehtud. Aga polnud. Sillamäe ei murdunud. Ratnikovi väravale söödu andnud Maksim Lipin lõi 70. minutil ühe tagasi ning ajas lõpu ärevaks. Ent ärevusega asi ka piirdus, rohkem väravaid Lillekülas ei löödud. Seega teenis Flora Premium liigas 12. järjestikuse (!) võidu.

Ülejäänud 14. vooru kohtumised toimuvad homme.