Madridi Reali mängijad on teisele järjestikusele Meistrite liiga tiitlile väga lähedalFoto: Kirsty Wigglesworth
4. juuni 2017, 01:05

NII SEE JUHTUS | Sport 3.06: Madridi rõõm ja Juventuse kurbus ehk Real alistas Meistrite liiga finaalis Juventuse (4)

3. juuni tähtsaim sündmus ühelegi spordisõbrale ilmselt tutvustamist ei vaja. Loomulikult on selleks kell 21.45 algav Meistrite liiga finaal, kus Cardiffis lähevad vastamisi Torino Juventus ja Madridi Real. Enne suurt kulminatsiooni jõuab aga paljutki juhtuda ning kõige kursis olemiseks, on parim koht Õhtulehe otseblogi. Püsige lainel!
01:02
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame joone alla ka tänasele spordipäevale! Kohtume juba homme!

01:01
Cristiano Ronaldo (FILIPPO MONTEFORTE)
00:50

00:46

00:45
Gianluigi Buffonile jäi ka tänavu Meistrite liiga trofee kättesaamatuks (JAVIER SORIANO)
00:31

Viiendat aastat järjest on Cristiano Ronaldo Meistrite liiga suurim väravate lööja!

00:21
Gianluigi Buffonile jäi ka tänavu Meistrite liiga tiitel kättesaamatuks (JAVIER SORIANO)
00:05

23:57

23:54

Pole paha või mis?

23:49

Buffonile on järgmine hooaeg klubijalgpallis viimane. Kas mees jääbki Meistrite liiga tiitlita?

23:41

LÄBI! Madridi Real võidab finaali 4:1 ning nendest saab esimene meeskond, kes võidab Meistrite liiga finaali kaks aastat järjest!

23:36

VÄRAV! Juventus on maasse löödud! Ascencio lööb 90. minutil Reali neljanda...

23:30

Mees tuli platsile 66. minutil. Arvestades, et temast sai kolmas mängija, kes Meistrite liiga finaalis punase kaardi sai, siis tegemist on üsna kindlasti kõige kiirema platsilt minema saatmisega

23:29

84. minutil saab Cuadrado punase kaardi! Juventus jääb kümnekesi!

23:28

Oioi... Juventuse teine värav polnud kaugel. Alvesi karistuslöögile paneb pea vahele Alex Sandro ning pall läheb tagumisest postist napilt mööda. Tegelikkuses oleks võinud Bonucci pea või jala vahele panna ning suure tõenäosusega oleks Reali edu kahanenud 2:3-le!

23:23

Kui 15 minutit on kohtumise lõpuni tuleb mainida, et teisel poolajal on Real oma tahtmise korralikult peale surunud. Nende käes on initsiatiiv ning Itaalia meistrile koguaeg korralikult survet avaldanud. Kui siit peaks Juventus kaks väravat lööma, siis tegu oleks pigem suure üllatusega!

23:16

20 minutit jäänud ning tundub, et kõigi poolt armastatud Gianluigi Buffon jääbki Meistrite liiga tiitlita...

23:15

Uskumatu mees...

23:10

Modric saab paremale äärele kaitseliini taha suurepärase söödu ning annab madala söödu värava ette, kust Ronaldo palli väravasse lükkas!