Kaia Kanepi. Foto: Toomas Tatar
7. juuni 2017, 13:24

TUBLI! Kaia Kanepi murdis end tagasitulekuturniiril veerandfinaali (12)

Pärast aastast pausi taas tenniseväljakutele naasnud Kaia Kanepi on Saksmaal Essenis näitamas korraliku vormi.

25 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri teises ringis alistas eestlanna (WTA 630) 19aastase rumeenlanna Jaqueline Cristiani 6:4, 6:3.

Kanepi jäi küll 2:4 taha, kuid murdis siis kahel korral vastase servi, millega kindlustas 6:4 setivõidu. Teises vaatusest astuti kuni seisuni 2:2 ühte jalga, kuniks eestlanna teenis murdepunkti, millega oli kohtumise saatus otsustatud.

Tund ja 13 minutit kestnud kohtumises sai Kanepi kirja kolm serviässa ning viis topeltviga. Vastase samad näitajad olid vastavalt üks ja kolm. Eestlanna võitis kaheksast murdepunktist neli, vastase ühe vastu.

Veerandfinaalis tuleb Kanepil vastamisi minna Kathinka von Deichmann (183) ja Lidzija Marozava (812) paari võitjaga.