Kaia Kanepi naasis tenniseväljakule võidukalt.Foto: Saeed Khan
10. juuni 2017, 16:02

TOPELTÕNN: Kaia Kanepi triumfeeris sünnipäeval Esseni turniiril (5)

Aastase pausi järel taas tenniseväljakutele naasnud Kaia Kanepi võitis Saksamaal Essenis toimunud ITF turniiri!

Täna 32. sünnipäeva tähistav Kaia Kanepi (WTA 630.) näitas 25 000-dollarilise auhinnafondiga võistluse finaalis head mängu, alistades 38aastase kunagise maailma seitsmenda reketi Patty Schnyderi (WTA 308.)!

38 minutit kestnud avaseti võitis Kanepi 6:3. Teine sett oli oluliselt tasavägisem ning tõi endaga kaasa kiire lõppmängu – 56 minuti järel kaotas eestlanna seti tulemusega 6:7 (5:7).

Kolmandas setis lisas Kanepi vunki ning läks kiirelt 2:0 juhtima, murdes vastase servigeimi. Seti kolmandas geimis otsustas Schnyder aga Kaia Kanepile loobumisvõidu anda ning eestlanna saab sünnipäeva triumfiga tähistada!

Kanepi lõi 105 minutit väldanud matši jooksul kolm ässa ning tegi neli topeltviga. Kokku võitis Kanepi 92 punkti, Schnyderi saagiks jäi 80 silma.