Anett Kontaveit.Foto: BENOIT TESSIER
16. juuni 2017, 22:57

NII SEE JUHTUS | Sport 16.06: Fantastiline Kontaveit, väravate- ja kaardisadu jalgpallis

Nädala viimane tööpäev on kätte jõudnud, kuid spordis teatavasti päevi ei loeta ning võisteldakse igal ajal. Tbilisis jätkusid Euroopa vehklemismeistrivõistlused epee meeskonnavõistlusega, õhtul astus Anett Kontaveit Den Boschis veerandfinaalmänguks väljakule. Mõistagi tõime lugejani ka kõik muu põneva, mis päeva jooksul toimus!
22:55

Sellega tõmbame tänasele päevale ka joone alla. Homseni!

22:51

Vuti MM algab täpselt aasta pärast!

22:46

Hispaanias vallandati noortetreener, sest tema juhendatud võistkond võitis 25:0.

KERGEJÕUSTIK
Blessing Okagbare-Ighoteguonor. (ALY SONG)
21:50
Jerry West (paremal). (EZRA SHAW)
21:20
TENNIS

Tennise Eesti naiste esireket Anett Kontaveit (WTA 49.) alistas Den Boschi WTA-turniiri veerandfinaalis 6:3, 6:1 sakslanna Carina Witthöfti (WTA 66.). Vaata kohtumise matšpalli allpool olevast videost.

21:06
JALGRATTASPORT

Rein Taaramäe oli tugeva Šveitsi velotuuri seitsmendal etapil seitsmes, ta kaotas meeskonnakaaslasest võitjale Simon Špilakule minut ja 33 sekundit. Üldarvestuses on Taaramäe 71. ning kaotab Špilakule 1:18.33.

Rein Taaramäe mullu Giro d'Italial etappi võitmas. (Luca Zennaro)
20:56
VÕRKPALL
Rainer Vassiljev. (LAURA OKS)
20:54
Rauno Sappinen (palliga). (Tiina Kõrtsini)
20:20

Jalgpalliliidu distsiplinaarkomisjon karistas FC Levadiat poolehoidjate käitumise tõttu 1400 euro suuruse rahatrahviga.

FC Levadia poolehoidjad kasutasid pürotehnikat eelneva kooskõlastuseta Premium liiga kohtumistel 12. mail Nõmme Kalju FC - FC Levadia ja 30. mail JK Narva Trans - FC Levadia. 12. mai kohtumisel ajasid poolehoidjad pürotehnika laengu ümber, mistõttu see kujutas tõsist ohtu kõrvalseisjatele ning kahjustas Hiiu staadioni kunstmurukatet. Poolehoidjate tegevuse tõttu tuli mäng lühiajaliselt katkestada.

Lisaks eelpool mainitule arvestas distsiplinaarkomisjon karistuse määramisel tõsiasja, et pürotehnika kooskõlastamata kasutamise näol on tegemist korduva rikkumisega, poolehoidjad käitusid provokatiivselt ning olid tarvitanud alkoholi.

Komisjon tugines juhtumi arutamisel videomaterjalile ning kirjalikele selgitustele, mille andsid mängu korraldusjuht, peakohtunik, Nõmme Kalju esindaja, FC Levadia esindaja, Premium liiga arendusjuht, politsei esindaja ja turvateenistuse esindaja.

Rahatrahvile lisaks tuleb FC Levadial hüvitada Hiiu staadionile tekitatud kahju summas kuni 710 eurot.

19:59
VÕRKPALL
Rainer Vassiljev oma hoolealustele nõu andmas. (Alar Truu)
19:46

Ennist jäi mainimata ka tõik, et Tartu Tammeka on Narva Transi vastu Kaarel Kiidroni penaltist juhtimas 1:0.

19:44

Eesti meistriliigas peetakse täna 16. voor: neli kohtumist on juba alanud, Nõmme Kalju ja Sillamäe Kalev alustavad kell 20. Peatselt on läbi saamas lahing Viljandi Tuleviku ja FC Infoneti vahel, kus viimased on Albert Prosa väravatest võtmas 2:0 võitu.

Levadia juhib Rimo Hundi väravast Paide vastu 1:0, Flora on avapoolajaks Pärnule kuus väravat löönud. Neist kolm on enda nimele saanud Rauno Sappinen.

19:36
TENNIS
Anett Kontaveit. (TAIRO LUTTER)
19:30
TENNIS

Kontaveit juhib teises setis 5:1 ning on servimas matši võidu nimel.

19:22
TENNIS

Anett purjetab rahulikult võiduni. Ta hoiab oma pallingut ning Witthöft on juba taga 0:3.