Portugal - MehhikoFoto: MAXIM SHEMETOV
18. juuni 2017, 19:52

Jalgpalli maailmajagude karikavõistlusel A-alagrupi teises kohtumises tegid Portugal ja Mehhiko tulise 2:2 viigi.

Kohtumist alustas selgelt teravamalt mehhiklased, kuid ohtlikumad momendid tekkisid valitseval Euroopa meistril. 20. minutil õnnestus ka Portugali keskkaitsjal Pepel pall väravasse saata, kuid videokohtuniku otsusega määrati pärast mõnekümne sekundilist pausi suluseis.

Portugallased ei jätnud aga jonni ning 34. minutil pääseti Ricardo Quaresma väravast juhtima. Suurepärase eeltöö tegi maailma parim jalgpallur Cristiano Ronaldo, kes rahvuskaaslase väravavahiga silmitsi mängis.

Mehhiko aga ei murdunud ning kolm minutit enne avapoolaja lõppu seati tabloole viik. Peaga suunas palli väravasse meeskonna suurim täht Javier Hernandez.

Teisel poolajal jätkas kohtumine võrdses võtmes, kuniks Portugal üha enam suruma asus. 86. minutil kandiski surve vilja, kui sihile jõudis Cedric Soares. Sellega polnud aga sündmused lõppenud - Mehhiko kogus end taaskord ning esimesel lisaminutil vormistas lõppseisu Hector Moreno tabamus.

A-grupis jätkab liidrina Venemaa, kes alistas eilses avamängus Uus-Meremaa 2:0.

Täna õhtul peetakse veel üks kohtumine, kui B-alagrupi kohtumises läheb Tšiili vastamisi Kameruniga.