Mehhiko võiduvärava autor Oribe Peralta.Foto: Reuters / Scanpix
21. juuni 2017, 22:59

Peaaegu terve algkoosseisu välja vahetanud Mehhiko alistas kaotusseisust Uus-Meremaa

Venemaal toimuv jalgpalli maailmajagude karikaturniir jätkus Mehhiko - Uus-Meremaa kohtumisega, mille võitsid tulemusega 2:1 mehhiklased.

On märkimisväärne, et Mehhiko peatreener tegi võrreldes Portugali mänguga algkoosseisus suisa kaheksa muudatust. Oli põhjus selles või milleski muus, aga esimese 45 minuti järel juhtis Uus-Meremaa Chris Woodi väravast (42. min) 1:0.

Teisel poolajal oli Mehhiko mäng märksa isukam ning see tõi ka tulemuse. 55. minutil oli täpne Raul Jimenez ning 72. minutil lõi palli võrku Oribe Peralta. Tõele au andes tuleb tõdeda, et kaugel polnud ka Okeaania tšempioni viigivärav, sest Ryan Thomas tabas 85. minutil ristlatti.

Ühtlasi tähendab teine järjestikune kaotus Uus-Meremaale seda, et nende turniir piirdub kindlasti alagrupifaasiga.