Saksamaa ja Tšiili võitjat ei selgitanud.Foto: JOHN SIBLEY
22. juuni 2017, 20:49

NII SEE JUHTUS | Sport 22.06: Kelly Sildaru kandideerib mainekale auhinnale, Saksamaa ei suutnud Tšiilit alistada (2)

Tere, kallis spordisõber! Selline oli erinevaid elamusi pakkunud 22. juuni spordipäev. Kohtume juba homme, mil toome teieni uued kuumad sündmused.
23:05
Õhtuleht.ee

Oli tore teiega koos aega veeta. Kohtume taas homme!

22:56
Alexis Sanchez - 38 väravat koondisesärgis! (MAXIM SHEMETOV)
22:08

Teine poolaeg on alanud. Kes jääb peale?

Lars Stindl pärast oma tabamust. (JOHN SIBLEY)
21:49

Poolajaks seis 1:1. Naudime Stindli viigiväravat!

21:43

1:1! Saksamaa on tagasi! Jonas Hector söödab ning Lars Stindl lööb oma koondisekarjääri teise värava.

21:37

Veel numbreid: Sancheze värav oli konföderatsioonide karika ajaloo 400.

21:21

Eduardo Vargas tabab latti. 2:0 oli väga lähedal.

21:12

Sancheze tabamus!

21:09

Sanchez tõusis selle väravaga Tšiili kõigi aegade edukaimaks väravakütiks.

21:07

Tšiili asub 1:0 juhtima! Värava autoriks otseloomulikult Alexis Sanchez.

20:46

Niiviisi jooksevad väljakule Saksamaa ja Tšiili!

20:40
20:10
Kameruni puurilukk Joseph Ondoa mänguhoos. (KIRILL KUDRYAVTSEV)
19:35
19:21
19:20

Penalti austraallastele! Mark Milligan lööb palli vasakusse nurka - 1:1!

19:16

Karm andmine! Teisel poolajal on suurepäraseid võimalusi olnud mõlemal poolel, kuid seis endiselt 1:0 aafriklaste kasuks.

18:52

Avapoolajale paneb punkti Kameruni 1:0 juhtvärav! Andre-Frank Zambo Anguissa tõstab lisaminutil palli varbaga üle Austraalia puuriluku Mathew Ryani.

18:15

Konföderatsioonide karikavõistlustel on käimas B-alagrupi kohtumine Kameruni ning Austraalia vahel. 14 minutit on mängitud ning seis on 0:0. Avamängust on mõlemal kirjal kaotus.