Rasmus Mägi lõpetas tänase eeljooksu teise kohaga.Foto: Mark Schiefelbein
Kergejõustik
23. juuni 2017, 16:43

HEA TÖÖ: Rasmus Mägi jõudis võistkondlikul EMil probleemideta finaali (3)

Vaasas toimuvatel Euroopa võistkondlike kergejõustiku meistrivõistluste esiliigas läbis täna tõketega staadioniringi Rasmus Mägi. Mägi kihutas 400 meetri tõkkejooksu ajaga 49,92, mis andis oma eeljooksus teise koha, võitis Šveitsit esindav Kariem Hussein (49,73). Finaaljooks peetakse homme. Täna oli võistlustules teisigi Eesti sportlasi. Meeste 110 meetri tõkkejooksus pääses seitsmendana finaali aja 14,62 jooksnud Johannes Treiel, naiste 100 meetri tõkkejooksu läbis kuuendana Grit Šadeiko (13,65) ning jõudis samuti pühapäeval peetavasse lõppheitlusesse.400 meetri jooksus püstitas uue isikliku rekordi 47,65 Jaak-Heinrich Jagor, kuid jäi esimesena finaaliukse taha. Naiste 400 meetri tõkkejooksus saavutas 10. koha Liis Roose (1.02,04)11. kohaga lõpetasid täna Õilme Võro (naiste 200 m jooks, 24,53) ning Maarja Kalev (naiste 100 m jooks, 12,05). Viimase ehk 12. kohaga leppis meeste 200 meetri jooksus Tony Nõu (21,47).