Odaviskes esindab Eestit esiliigas Magnus Kirt.Foto: Aldo Luud
25. juuni 2017, 22:47

NII SEE JUHTUS | Sport 25.06: Eesti koondis jooksis lati alt läbi, F1 vinge sõit Bakuus!

Tere ja kaunist pühapäeva! Tänane spordipäev on põnevaid sündmusi triiki täis. Eesti kergejõustikukoondis loodab võistkondliku EMi esiliigas raskest seisust välja tulla ja samale tasemele püsima jääda (võistluspäev algab kell 13.24), vormel-1 sarja staarid selgitavad võitja Aserbaidžaani pealinnas Bakuus (16.00) ning jalgpalli maailmajagude karikaturniiril selguvad viimased poolfinalistid (18.00). Jääge meiega!
22:46
HEAD ÕHTUT!

Sellega tõmbame tänasele spordipäevale joone alla, täname seda Õhtulehe päevaülekandega veetmast! Homme on uus päev ja uus nädal, kohe hommikust jälle uued uudised!

22:36

Teodosici senine koduklubi CSKA postitas aga just Twitterisse pildi serblase pulmast:

VEEMOTO

Rasmus Haugasmägi tuli klassis OSY-400 üheksandat korda Euroopa meistriks, võistlus peeti Poolas Zninis.

18:13
VORMEL 1
undefined (AFP / Scanpix)
17:53
VORMEL 1

Seis 8 ringi enne lõppu: Ricciardo, Stroll, Bottas, Vettel, Hamilton!

17:52
KERGEJÕUSTIK
17:38
VORMEL 1

Vettel kandis nüüd boksis trahvi ära ning jätkab seitsmenda ja Hamilton kaheksandana! Juhib Ricciardo Strolli ja Magnusseni ees - niisuguse pöörde on võtnud Aserbaidžaani GP! Ja kolmandik distantsist on veel sõita...

17:35
VORMEL 1

Draamat rohkem kui rubla, see tähendab manati eest. Hamiltoni peatugi tuli lahti ja mees kaotas boksis kõvasti aega. Sama Vetteliga, kes sai enne punase lipu lehvima hakkamist Hamiltoniga "rüselemise" eest 10-sekundilise trahvi!