Tšiili jalgpallikoondise väravavaht Claudio Bravo tõrjus Maailmajagude karikaturniiri poolfinaalis kõik kolm Portugali penaltit.Foto: AFP / Scanpix
28. juuni 2017, 23:50

NII SEE JUHTUS | SPORT 28.06: Portugal põrkus Tšiili inimmüüri vastu, Kanepi võitis Wimbledonis (6)

Hea spordisõber, täna saab jätku Wimbledoni tenniseturniir, kus asub võistlustulle Kaia Kanepi. Täpselt samamoodi hoiame silma peal meie idanaabrite juures toimuval vutiturniiril ja toome teieni kõik laias spordimaailmas toimunu, püsi lainel!
23:48
SPORDISÕBER

Aga ühes tolle teatega tõmbame tänasele spordipäevale ka joone alla. Hüva ööd!

23:39
PORTUGAL - TŠIILI

Ja sellega on penaltiseeria lõppenud, Tšiili mängib Maailmajagude karikaturniiri finaalis!

23:39

EBAREAALNE BRAVO! Tšiili väravavaht võttis ära ka Nani penalti! 3:0.

23:38

Alexis Sanchez 3:0!

23:37

MÜÜR! Bravo tõrjus ka Joao Moutinho penalti - endiselt 2:0 Tšiilile.

23:36

Charles Aranguiz 2:0!

23:35

Portugali esimene lööja Ricardo Quaresma eksib! Claudio Bravo võtab selle ära. Tšiili 1:0 ees!

23:35

PENALTID! Tšiili alustas löömist. Arturo Vidal kindlalt 1:0.

23:32

23:30

KÕIK, PENALTID!

23:29
PORTUGAL - TŠIILI!

OIOI! Mängu vahest ärevaimad momendid toimusid 119. minutil (!) Portugali värava all, kui esmalt tabas Arturo Vidal posti ning Martin Rodriguez suunas palli jätkuolukorras latti.

Arturo Vidal (KIRILL KUDRYAVTSEV)
23:15
WRC

23:12

Lisaaja esimene poolaeg läbi, endiselt 0:0. Vägisi kisub penaltiseeria suunas!

(YURI CORTEZ)
23:01
DOPINGUKÜTT

Saksamaa telekanal ARD avaldas täna intervjuu kuulsa dopinguprofessori Richard McLareniga, kes lausus, et 155 jalgpalluri dopinguproovid ootavad analüüsimist, sest neil lasub manipuleerimise kahtlus.

22:51

0:0. Lisaaeg!

22:48
Portugal - Tšiili. (AFP / Scanpix)
22:48

90 minutit täis, endiselt tablool kaks nulli. Portugal - Tšiili kisub vägisi lisaajale.

22:29

Soomes toimuv korvpalli Nordic Cup jätkus Eesti noormeeste koondiste jaoks täna mängudega Norra eakaaslaste vastu. Nii U16 kui kui U18 kutid tõid võidu koju.

22:14
KERGEJÕUSTIK

Usain Bolti jooks Ostravas:

22:08

Tänavu karjääri lõpetav maailma kiireim mees, jamaikalane Usain Bolt (30) sprintis täna Ostravas, kui läbis 100 meetri distantsi ajaga 10,06, mis tagas talle võistluse võidu.