Nõmme Kalju suutis ainsana meie klubidest Euroopa liiga avakohtumise võita. Foto: Robin Roots
29. juuni 2017, 23:29

NII SEE JUHTUS | Sport 29.06: Kanepi langes Wimbledonis konkurentsist, Saksamaa edenes finaali ja Eesti klubid alustasid euromänge (3)

Juuni viimased päevad toovad spordisõpradele palju huvitavat. Kaia Kanepi jätkab mänge Wimbledoni tenniseturniiri kvalifikatsioonis, Levadia, Nõmme Kalju ja Flora jalgpalliklubid alustavad täna eurosarja ning selgub maailmajagude karikaturniiri teine finalist. Jääge meiega!
23:27
SPORDISÕBER

Tänaseks on tiheda graafikuga spordipäev õhtusse veerenud. Wimbledoni tenniseturniiri teises kvalifikatsiooniringis langes konkurentsis Kaia Kanepi, Eesti vutiklubidest suutis euromängude avamängus edukas olla vaid Nõmme Kalju.

Homme jätkub WRC Poola ralli, kus võistlustules on ka meie Ott Tänak. Jõudu, jaksu ja kuulmiseni-lugemiseni.

23:23
Flora - Domžale

Sloveenid vormistavad kohtumise 90. minutil kohtumise lõppseisuks 2:0

23:04
Domzale - Flora

78. minutil saab Domzale lõpuks kauaoodatud värava, Flora jääb kaotusseisu 0:1.

22:50
Saksamaa - Mehhiko

Tundub, et sellega aeti sakslased ainult vihale. Amin Younes lööb kontrarünnakust 4:1

21:39

Paari sõnaga ka Saksamaa-Mehhiko mängust. Pärast Goretzka löödud väravaid on oma tuurid üles saanud ka Mehhiko, kes on saanud kaks väga head võimalust.

Esmalt tõrjub Giovani dos Santose lähilöögi Saksamaa puurivaht ter Stegen, mõni minut hiljem saadab Javier Hernandez dos Santose söödu küllaltki napilt üle värava. Saksamaa võib küll juhtida, aga Mehhiko pole oma viimast sõna andnud!

Leon Goretzka. (FRANCK FIFE)
21:36

Ajal, mil Saksamaa-Mehhiko mängus on täis tiksunud 30. minut, pannakse pall mängu Sloveenias, kus kohalik Domžale võõrustab Euroopa liiga kvalifikatsiooniringi avakohtumises FC Florat. Mõistagi soovime Eesti meeskonnale edu!

21:15
21:13
Nõmme Kalju - B36

79. minutil asub Kalju Artjom Dmitrijevi väravast 2-1 juhtima.

21:10

Saksamaa ei raiska aega ja virutab kohe teise. Goretzka jälle!

21:08

Saksamaa asub Mehhiko vastu kohtumist juba 6. minutil juhtima, kui karistusalajoonelt saab löögile Leon Goretzka.

20:39
Mart Treial, A. Le Coq Arena

Šokk! Torshavn alustab teist poolaega viigiväravaga - 1:1! Autoriks Patrik Johannesen.

20:37
Siim Kera, Pärnu

Cork City peatreener John Caulfield oli pärast kohtumist Levadiaga tulemusega rahul. 2:0 võit võõrsil on suur samm Euroopa liiga järgmise ringi suunas!

„Meie mängu tasakaal oli hea,“ sõnas mees pärast matši lõppu. „Aga ma arvan, et me oleks võinud veel ühe värava lüüa. See oli hea võit ning meil on järgmine nädal hea võimalus järgmisesse ringi pääseda. Euroopas on iga mäng väga raske, aga me näitasime 90 minuti jooksul, et me olime parimad, meil oli rohkem võimalusi. Tänane tulemus oli aus.

20:36
Levadia - Cork City
20:28
20:18

Poolaeg Lillekülas 1:0 Kaljule. Lühikokkuvõte: kui Eesti meeskond siit paarist ka edasi ei lähe, siis...

20:09

82. minutil on seis 0:2. Iirlane Steven Beattie tulistab palli täiest jõust ristnurka.
Artjom Artjunin üritab omasid veel ergutada, kuid 0:2 seisul näeb Levadia löödud välja.

20:04

Josip Krznaric lööb 76. minutil latti! Levadia mehed nägid, et pall ületas väravajoone, kuid taanlasest kohtunik Jörgen Burchardt nii ei arvanud.