Anett Kontaveit.Foto: BENOIT TESSIER
6. juuli 2017, 23:42

NII SEE JUHTUS | Kontaveit pääses Wimbledonis kindlalt kolmandasse ringi, Kalju päästis Eesti vutiklubid (2)

Tänane spordipäev kulmineerub õhtul, kui Anett Kontaveit mängib Wimbledoni tenniseturniiri teises ringis Daria Kassatkinaga ning Nõmme Kalju, FC Flora ja FC Levadia püüavad jõuda jalgpalli Euroopa liigas teise eelringi. Neist mängib kodus ainult Flora, avamängust on positiivne tulemus olemas ainult Kaljul. Õhtulehe päevaülekanne hoiab mõistagi kõigel põneval silma peal - püsige lainel!
23:41
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame ka spordipäevale joone alla. Oli sündmusterohke ja vägev andmine. Homme jälle! Head ööd!

22:56

Samal ajal hakkab Levadia rong ära sõitma. Pärast 2:1 avapoolaja võitu, lasti pärast pausi kohe mänguseis viigistada. Nüüd on vaja juba kahte kolli.

22:52

22:33

Samal ajal on Euroopa liiga mängud hoogsalt käimas. Nõmme Kalju pääses küll Torshavn vastu võõral väljakul 1:0 ette, kuid teise poolaja alguses õnnestus võõrustajatel viigistada. Minna veel veidi üle 10 minuti. Kui Torshavnil õnnestub veel üks lüüa, ootab ees lisaaega, kuivõrd avamängu võitis Kalju 2:1.

0:2 seisult Iirimaale sõitnud Levadia pääses 15. minutil 1:0 ette, lasi seejärel viigistada, kuid poolajale pääsesid meie mehed ikkagi 2:1 edus. Edasipääsuks piisaks väravast.

22:04
KERGEJÕUSTIK

21:37
21:23

Samal ajal on Nõmme Kalju alustanud oma Euroopa liiga eelringi teist kohtumist. Kodust 2:1 edu all ning tänagi on juba üks ära löödud. Tabamuse autor brasiillane Liliu.

21:16
6:2

21:10
5:2

Veel läbi ei saanud, aga nüüd kohe-kohe peaks saama!

21:08
5:1

Imeline!

21:05
4:1

Kontaveit murrab ja võit on päris lähedal!

21:02
3:1

Kontaveit on oma servil kindlus ise!

20:59
2:1

Kontaveit pääseb küll vastase servil 30:0 ette, kuid Kassatkina kogub end ja võtab geimi.

20:56
2:0

Võimas!

20:54
1:0

Senist mängu arvestades uskumatul pikk esimene geim, ligi 10 minutit. Aga Kontaveit saab murde kätte! Vägev!