Lätlanna Jelena Ostapenko püsib jätkuvalt konkurentsis. Foto: TONY O'BRIEN
10. juuli 2017, 22:50

NII SEE JUHTUS | Sport 10.07: Wimbledoni tenniseturniiril selgusid peaaegu kõik veerandfinalistid (3)

Mida pakub 10. juuli spordipäev? Hoia Õhtulehe otseblogil silm peal ja sa ei maga midagi tähtsat maha. Head kaasaelamist!
22:50
SPORDISÕBER

Selle teatega tõmbame tänasele spordipäevale ka joone alla. Hüva õhtu jätku!

22:49
TENNIS

Viimase edasipääseja selgitavad Novak Djokovic ja Adrian Mannarino, kuid see mäng lükati äsja lõppenud maratonmatši tõttu homsele.

22:48
TENNIS

Meeste üksikmängus on selgunud seitse veerandfinalisti:

22:46
TENNIS

KÕIK! Rafael Nadal (ATP 2.) ja Gilles Müller (ATP 26.) pidasid täna Wimbledoni tenniseturniiri kaheksandikfinaalis maha korraliku maratonlahingu (4 tunid, 51 minutit), mis lõppes viimase 6:3, 6:4, 3:6, 4:6, 15:13 võiduga.

TENNIS

Nadali ja Mülleri kaheksandikfinaal ei ähvardagi lõppeda. 5. setis on geimid 12:12 viigis...

22:13

Meeste rahvuskoondise kandidaatide ring muutus taas õhemaks. Igapäevases treeningrütmis osaleb nüüd 15 mängijat, sest Gregor Arbet pidi kõrvale astuma.

Gregor Arbet (34) käis veebruaris põlve artroskoopilisel lõikusel. Enne seda taastus ta pikemalt nii-öelda sportlase songast. Eelmine hooaeg jäi küll Arbetil suures osas vahele, kuid juuni lõpus liitus Arbet koondise ettevalmistusega. Arbeti füüsiline seisund on vaat et korras, kuid mänguline kogemus on jäänud minimaalseks.

Enne tänaõhtust treeningut lausus koondise peatreener Tiit Sokk, et Arbet peab kahjuks kõrvale astuma. Mängija ise ütles: „Ma ei ole algavateks mängudeks nõutavas konditsioonis. Kahju muidugi, aga see otsus on koondise suhtes aus otsus.“

21:50

21:45

20:58
WRC

19:52

Man Unitedi värske täiendus Romelu Lukaku on üks kolmest mängijast, kes on viimasel viiel hooajal löönud Premier League'is 10+ väravat.

19:50

19:49
19:44
19:39
19:35

19:31

Jalgpalliklubi Manchester United teatas täna, et Belgia koondise ründetuus Romelu Lukaku (24) on ametlikult nende mängija. Lepingu pikkuseks on 5+1 aastat ning BBC teatel tasus Man United Evertonile ligi 85 miljonit eurot.