Ragnar Klavan (punases).Foto: AFP / Scanpix
14. juuli 2017, 22:04

Klavan kuulus treeningmängus Liverpooli põhikoosseisu

Liverpooli hooajaeelne ettevalmistus jätkus täna treeningmänguga tugevuselt kolmandas liigas palliva Wigan Athleticu vastu. Algrivistuses jooksis platsile ka meie koondise kapten ja keskkaitsja Ragnar Klavan.

Klavan mängis 45 minutit, sest Jürgen Kloppi plaani nägi eri poolaegadel ette kaht erinevate koosseisu. Eestlase partneriks on Joel Matip.

Kohtumine lõppes 1:1 viigiga. Wigan asus 21. minutil juhtima, kuid mõnel pool Egiptuse Messiks ristitud suvine täiendus Mohamed Salah lõi vahetult enne poolajavilet oma esimese värava Liverpooli särgis.

Üleeilses treeningmängus, kus Liverpool alistas 4:0 Inglismaa tugevuselt viiendas liigas mängiva Tranmere Roversi, tegi Klavan kaasa terve teise poolaja.