Jaak-Heinrich Jagor .Foto: LUCY NICHOLSON
Kergejõustik
16. juuli 2017, 20:21

Hooaja tippmargi jooksnud Jagoril jäi napilt puudu Londoni MM-normist (1)

Jaak-Heinrich Jagor oli täna võistlustules Soomes Lapinlahtis, kus sai 400m tõkkejooksus esikoha tulemusega 49,44.

Selle hooaja tippmargi jooksnud Jagoril jäi Londoni MM-normist (49,35) puudu üheksa sajandikku. 27aastase sportlase isiklik rekord on tunamullusest aastast Kadriorus joostud 49,37. Mehe viimane võimalus Londoni MM-norm alistada saabub järgmisel pühapäeval, kui toimuvad Eesti Meistrivõistlused.

Veel oli Lapinlahtis võistlustules odaviskaja Tanel Laanmäe, kes sai parimal katsel kirja 79.42, saades sellega Londoni olümpiavõitja Keshorn Walcotti (83.22) ja sakslase Lars Hamann (82.23) järel kolmanda koha.

Kolmanda eestlasena Soomes võistelnud kõrgushüppaja Eleriin Haas ületas 1.75, jagades sellega viimast kohta.