Andres Oper Viimsi JK mängusärgiga.Foto: Viimsi JK
17. juuli 2017, 09:48

KLASS ON IGAVENE! Palliplatsile naasnud Andres Oper tegi nobedalt skoori

Eesti jalgpallikoondise aegade edukaim väravakütt Andres Oper (134 kohtumisega 38 väravat) tõestab 39aastasena, et klišeel "vorm on ajutine, aga klass jääb" on tõsi taga.

Nimelt lõpetas Oper, kes töötab praegu muuhulgas vutikoondise abitreenerina, ülemöödunud nädalavahetusel ligi kolmeaastase ametliku mängupausi, kui naasis tugevuselt kolmandal liigatasemel (esiliiga B) mängiva Viimsi JK särgis platsile.

Kui debüüdil kulus teiseks poolajaks sekkunud Operil väravasöödu andmiseks kõigest 45 sekundit, siis eile vajas ta Sillamäe Kalevi U21 meeskonna vastu skoorimiseks vaid viit minutit (Oper sekkus taas teiseks poolajaks). Operi värav tõi tabloole Viimsi 2:1 edu, millest sai lõpuvileks 3:1 võit. Viimase tabamuse eest hoolitses Aivar Anniste, kel kirjas 45 koondisemängu.

Viimsi JK meeskond on moodustatud Martin Reimi jalgpallikooli baasil. Meie rekordinternatsionaal ja koondise peatreener käis samuti eile Sillamäe vastu ligi 30 minutiks platsil.