Videoton ja Nõmme Kalju.Foto: Stanislav Moshkov
20. juuli 2017, 23:55

Nõmme Kalju naaseb Ungarist võitlusliku viigiga (2)

Nõmme Kalju langes viimase Eesti klubina eurosarjas konkurentsist. Sellest hoolimata naastakse Ungaris toimunud Euroopa liiga teise eelringi korduskohtumiselt väärtusliku 1:1 viigitulemusega.

Ungaris Felcsutis toimunud kohtumist alustas tervamalt kodumeeskond. Videotoni jalgpalliklubi aktiivsus viis nad tulemuseni 37. minutil, kui vanameister Danko Lazovic suunas osavalt peaga väravasse vasakult äärelt tulnud tsenderduse.

Ometi suutis ajapikku kosuda ka Kalju ning üha enesekindlamalt vastaste väljakupoolele roninud eestlasi saatis edu teise poolaja alguses. 49. minutil teenis Tallinna klubi penalti, kui karistusalas tõmmati maha Igor Subbotin. 11meetri karistuslöögi realiseeris külmavereliselt Artjom Dmitrijev.

Kahe mängu kokkuvõttes pääses tulemusega 4:1 Euroopa liigas kolmandasse eelringi Videoton, kes läheb järgmises ringis vastamisi kuuekordse Prantsusmaa meistri Bordeaux'ga.