Ragnar Klavan (vasakul) hooajaeelsel turniiril peapalli pärast võitlemas. Foto: BOBBY YIP
22. juuli 2017, 17:32

VIDEO | VINGE! Ragnar Klavan aitas Liverpooli hooajaeelsel turniiril võiduni

Liverpooli jalgpallimeeskond viibib hetkel Aasias, kus valmistutakse algavaks hooajaks. Kaugel maal osaleti sõprusturniiril, mille esikohamatšis alistati tunamullune Inglismaa meister Leicester 2:1.

Nelja Inglismaa kõrgliiga meeskonnaga turniiril alistas Ragnar Klavani koduklubi finaalis Leicesteri 2:1. Kohtumist läks juhtima tunamullune riigi meister, kui 12. minutil oli täpne Islam Slimani.

Viigitulemuse tõi 20. minutil tabloole Liverpooli meeskonna värske täiendus Mohamed Salah. Matši lõppseisu 2:1 vormistas avapoolaja lõpuminutitel tippmeeskondade silmapiiril olev brasiillane Coutinho. Eestlane sekkus mängu vahetusest teise poolaja alguses.

Turniiri kolmanda koha kohtumises oli Crystal Palace 2:0 parem West Bromist.