Täna sõideti rallil ainult üks 2,31 km linnakatse, kus kiireimat aega näitas meie mees.

18:31
VEHKLEMINE

Kuldne epeenaiskond on kodus!

17:12

Hooajaeelsel sõpruskohtumises alistas Milano Inter Ederi kahe tabamuse najal Müncheni Bayerni 2:0.

17:08
TENNIS

Jürgen Zopp (ATF 480.) alistas Pärnus Merko Estonian Openi veerandfinaalis brasiillase Caio Silva (ATF 746.) 6:2, 6:1.

LASKMINE

Täna oli Bakuus toimuvatel laskmise Euroopa meistrivõistlustel võistlustules kaheksa Eesti laskurit.

Kõrgeima koha sai meeste kaevikrajal Andres Kull, kes täna tabas 50st märgist 48, mis andis koos eile lastud 67 tabamusega kokku 115 tabamust ja 20. koha.

Naiste 50m püssiharjutuses 3x20 lasku oli meie parim Ljudmila Kortšagina, kes sai 562 silmaga 52. koha. Anžela Voronova sai 560 silmaga 55. koha, Valeria Koljuhhina 557 silmaga 57. koha.

Neidude 50m püssi harjutuses 3x20 lasku oli Eesti parimana Anastassia Bobõleva 34. 559 silmaga, Katrin Smirnova sai 47. koha 553 silmaga.

Naiste 25m püstolis oli täna kavas harjutuse esimene pool, mille järel hoiab Veera Rumjantseva 286 silmaga 18. kohta. Juunioride arvestuses on esimese päeva järel Lydia Kurus 261 silmaga 35. kohal.