Real Madrid vs Manchester CityFoto: LUCY NICHOLSON
27. juuli 2017, 10:33

Real Madrid kaotas Cityle, Barcelona võitis ManU

Euroopa jalgpalliklubide sõprusmängude turniiril International Champions Cup olid võidukad Manchester City, Barcelona ja Juventus.

Manchester City võitis Los Angeleses peetud kohtumises kindlalt Real Madridi tulemusega 4:1. City eest skoorisid Nicolas Otamendi, Raheem Sterling, John Stones ja Brahim Diaz. Madridi Reali auvärava kindlustas 90. minutil Oscar Rodriguez. Kohtumine meelitas LA Coliseumi staadionile rekordilised 93 098 pealtvaatajat.

Barcelona alistas Unitedi 1:0. Värava autoriks oli Neymar, keda on sel suvel pikemalt seostatud Pariisi Saint-Germainiga. Juventus võitis tulemusega 3-2 PSG. Skoori avas 45. minutil Gonzalo Higuain, 53. minutil viigistas Goncalo Guedes seisu. 62. minutil viis Claudio Marchisio Juventuse jällegi juhtima, kuni 80. minutil lõi Javier Pastore viigivärava. 89. minutil teenis Juventus aga penalti, mille Marchisio kindlalt ka realiseeris.

Real Madrid ja Manchester United kohtuvad omavahel sel suvel veel. 8. augustil toimub Makedoonia pealinnas Skopjes UEFA Superkarikas.