Märulipolitsei. Foto: AMR ABDALLAH DALSH
6. august 2017, 22:09

VIDEO | ULTRAD! Agressiivsed poolehoidjad peksid Taanis neid ohjeldama tulnud märulipolitseinikke

Taanis läksid jalgpalli kõrgliiga Kopenhaageni derbis vastamisi möödunud hooaja kaks parimat meeskonda Bröndby IF ja FC København. Platsiväliselt võtsid veel omavahel mõõtu ka tribüünidel viibinud fännid ja staadionil tööd tegev märulipolitsei.

Kohtumise ainsa tabamuse eest hoolitses Bröndby meeskonna poolkaitsja Simon Tibbing. 88. minutil platsile tulnud rootslane jõudis väljakul viibida vaid kaks minutit, kui kaitseliinist antud pikk sööt läbi õnne temani jõudis. Trahvikastis nahkkera omaks võtnud, virutaski mees palli väravasse, tuues tabloole kodumeeskonna 1:0 eduseisu.

Otseloomulikult ei olnud säärane asjade käik meele järgi külla tulnud Københavni poolehoidjatele. Platsi kõrval viibinud toetajate leeris põhjustas löödud värav rahulolematust ning tribüünidel puhkes mäss. Eskaleerunud olukorda saadeti küll rahustama märulipolitsei, kuid nagu videos näha, fännide ohjeldamisega turvatöötajad väga hästi hakkama ei saanud.