Ats Purje väravat tähistamas.Foto: SANDER ILVEST
10. august 2017, 23:34

VIDEO | HEA TÖÖ, VUTIKOONDISLASED! Enar Jääger lõi võiduvärava Norras, Ats Purje vastas samaga Soomes (1)

Täna oli nii mõnelegi Eesti jalgpallikoondislasele hea päev - kaitsja Enar Jääger ja ründaja Ats Purje lõid oma koduklubide võiduväravad.

Jääger ja Oslo Valerenga kohtusid Norra karikavõistluste 1/8-finaalis tugevuselt kolmanda liiga klubi Elverumiga. Kõrgliigatiim alistas vastase 1:0 ning jõudis karikavõistluste veerandfinaali, kohtumise ainsa värava lõi just Jääger.

Purje leivaisa Kuopio madistas Soome meistrisarjas Hindrek Ojamaa tööandja Jyväskyläga. Kupio võitis sarnaselt Valerengale 1:0 ning kohtumise ainsa tabamuse lõi just 32aastane Purje, kes tuli kaheksa minutit enne värava löömist vahetusmeestepingilt väljakule.

1-0 Amazing Goal Purje KuPS Kuopio 1-0 JJK... by meteoalex1