Premier League´i hooaja esimese võidu sai kirja Arsenal! Foto: PAUL CHILDS
12. august 2017, 00:00

NII SEE JUHTUS | Premier League sai hullumeelse stardi, kossunoored alustasid vihaselt

Tere kaunist reedet! Lisaks kergejõustiku MMile annavad täna tooni pallimängud. Kell 14.45 alustab Eesti U16 korvpallikoondis Montenegro pealinnas Podgoricas peetavat EMi A-divisjoni turniiri. Avamängus on meie vastaseks tugev Venemaa. Kell 17.30 üritab Eesti võrkpallikoondis Tondiraba jäähallis saada revanši Hollandilt, kellele kahel eelneval päeval on kaotatud. Loomulikult hoiame silma peal ka kõigil teistel tähtsamatel sündmustel!
00:00
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame siit tänaseks joone alla. Homme uus vägev spordipäev. Head ööd!

23:42
(PAUL CHILDS)
23:30

JA TULEB LISA! Arsenal saab omakorda ette - 4:3!!!

23:28

Aga Arsenal tuleb veel!

23:01

Hull andmine! Vardy teine tabamus ja Leicester taas ees! 3:2!

22:43

Arsenali teine koll:

22:34

Arsenal lööb vahetult enne poolajavilet viigivärava!

22:28

Leicesteri teine värav ka liikuvas pildis:

22:16

Tuleb lisa! Leicester pääseb 2:1 juhtima!

21:55

Arsenali värav:

Leicesteri värav:

21:52

Aga juba on tabool 1:1! Shinji Okazaki viigistab seisu!

21:50

Arsenal pääseb juba teisel minutil 1:0 juhtima. Väga väle algus! Wenger tõmbas kübarast jänese - Alexandre Lacazette lööb juba oma Premier League´i debüüdil värava!

21:40
VÕRKPALL
(Robin Roots)
21:37

Alles see üks hooaeg ju lõppes... Aga täna läheb Premier League taas käima! Nagu öeldud, teevad otsa lahti Arsenal ja Leicester. Pall mängu loetud minutite pärast!