Flora pääses üle noatera. Foto: Tiina Kõrtsini
11. august 2017, 21:04

Meistrite vääriline partii? Flora pööras kaheväravalise kaotusseisu magusaks võiduks (8)

Eesti jalgpalli meistriliigas alustati täna 23. vooru kohtumistega, kui Flora alistas läbi raskuste 3:2 Viljandi Tuleviku.

Premium liiga eelviimane meeskond leidis end 24. minutiks ootamatust seisust. Nimelt oli Viljandi Vlasii Sinjavskii ja Gerdo Juhkami väravatest võõral väljakul 2:0 ette pääsenud.

Tänavu juba Levadiat üllatanud viljandlased said kaheväravalist eduseisu nautida 55. minutini. Seejärel leevendas Flora seisu Rauno Sappinen. 80. minutil seadis viigiseisu tabloole Martin Miller. Viimase naela lõi Viljandi kirstu Brent Lepistu, kes liidermeeskonnale vajalikud kolm punkti tõi.

Samal ajal peetud kohtumises jäi tabeli teine meeskond Levadia mõnevõrra üllatuslikul 1:2 alla FCI-le. Sarnaselt Florale jäi ka Levadia 0:2 kaotusseisu, kuid sealt ei suudetud välja tulla. Värav löödi tagasi 69. minutil ning 79. minutist jäi Infonet ka ühe mehega vähemusse, aga enamaks võimelised poldud.

Ühtlasi oli tänane kaotus Levadiale alles hooaja teiseks. Kolmandas tänases kohtumises alistas Paide Linnameeskond 3:1 Narva Transi.

Flora edu kasvas seega Levadia ees 10 punktile. Sama kaugel on ka Nõmme Kalju, kuid neil on üks mäng vähem peetud.