Romelu Lukaku karjäär Manchester Unitedi särgis on saanud ilusa alguse. Foto: OLI SCARFF
13. august 2017, 19:51

VIDEO | Kodupublikule ennast tutvustanud Lukaku tüüris Manchester Unitedi hooaja avamängus võidule

Jalgpalli Inglismaa kõrgliiga avavoorule tõmbasid joone alla Manchester United ja West Ham United. Old Traffordil peetud kohtumisest väljus kodupubliku suureks rõõmuks võitjana just kodumeeskond.

Jose Mourinho hoolealused läksid kohtumist juhtima 34. minutil. Punaste Kuradite (Manchester Unitedi hüüdnimi - toim.) avaväravas mängisid väga suurt rolli klubi värsked täiendused Romelu Lukaku ja Nemanja Matic.

Keskväljal serblase poolt võidetud palli korjas oma poolel üles Marcus Rashford, kes justkui kinnisilmi vastase värava poole tuhisema hakkas. Kiirelt kaitsest rünnakule liikunud noor inglane leidis ajastatud sööduga üles võimsa ründaja Lukaku, kes palli posti põrkest Joe Harti selja taga saatis.

Kohtumise teises väravas oli samuti osaline Rashford. Nimelt ei saanud 19aastase pallivõluri ohjeldamisega hakkama vanameister Zabaleta, kes noore inglase kollase kaardi vääriliselt pikali kukutas. 20meetrilt teenitud karistuslöögi kasutas Manchesteri punane klubi aga suurepäraselt ära. Juan Mata poolt kasti saadetud pallile sai pea vahele jällegi Lukaku, kes tulemuseks 2:0 tegi.

Kohtumise lõppseisu 4:0 eest hoolitsesid Punaste Kuradite prantslased. 87. minutil mängiti kiirete söötudega väravavahiga silmitsi Anthony Martial ja kaks minutit hiljem virutas 20meetrilt nahkkera Joe Harti selja taha Paul Pogba.