Trent Alexander-Arnold Liverpooli esimest tabamust tähistamas. Foto: RALPH ORLOWSKI
15. august 2017, 23:54

NII SEE JUHTUS | Sport 13.08: Liverpool võttis Meistrite liigas raske 2:1 võidu (4)

August on jõudnud umbes-täpselt poole peale ning otsustavasse faasi jõuab jalgpalli Meistrite liiga kvalifikatsiooniturniir. Play-off-ringis sekkub mängu ka Ragnar Klavani tööandja, kes peab alagrupiturniirile jõudmiseks saama kahe matši kokkuvõttes jagu Hoffenheimist. Täna kell 21.45 mängitakse Saksamaal. Püsige lainel!
23:53

Sellega täna lõpetame, head ööd!

23:52
Trent Alexander-Arnold oma väravat tähistamas.  (RALPH ORLOWSKI)
23:31

Ja Hoffenheim saab oma värava ikkagi kätte. Mark Uth tabamuse autoriks.

23:27
23:19

Liverpool läheb kohtumist 2:0 juhtima, kui 74. minutil suurendab eduseisu James Milner.

22:54

Hoffenheimi fännid olid tribüünidel juba rõõmutantsu löömas, kui Serge Gnabry sahistab Liverpooli väravavõrku, kuid Ragnar Klavani leivaisa õnneks fikseeriti olukorras suluseis.

22:52

Firmino suudab kuue meetri pealt Hoffenheimi väravat kaitsnud Baumanni üles leida ja pall lõpetab pärast mitut rikošetti üle otsajoone.

22:29

Kuidas Hoffenheim 43. minutil kohtumist ei viigistanud jääb küll mõistatuseks. Esmalt teeb Mignolet suurepärase lähitõrje, kust pall põrkab täpselt Sandro Wagneri jalale, kes palli sisuliselt tühjast väravast mööda tulistab.

22:26
22:24

Mignolet varasem penaltitõrje!

22:22

OLEMAS! Liverpool saab 35. minutil väärtusliku võõrsil värava. Trent Alexander-Arnold keerutab karistuslöögi täpselt posti kõrvale, jättes Hoffenheimi väravavahi täiesti kangestunult pealt vaatama.

22:14
22:00

15. minutil saab Salah sisuliselt kolmkümmend meetrit üksi joosta, et väravavahiga silmitsi minna. Paraku jõuab kaitsja segama ja löök läheb lõpuks pool meetrit väravast mööda.

21:57

MIGNOLET TÕRJUB!

21:57

Juba paar minutit varem tsenderduse klaarimisel ebakindlust üles näidanud Dejan Lovren ei saa kohtumise 11. minutil hakkama Serge Gnabry ohjeldamisega ja penalti on tõsiasi.

21:56

PENALT HOFFENHEIMILE!

21:52

Esimese viie mänguminuti järel on kodumeeskond Hoffenheim selgelt aktiivsemaks pooleks. Liverpooli väravavaht Simon Mignolet on juba pidanud väravast välja tulema, et läbisööte klaarida ning ärevamad momendid on samamoodi toimunud Inglismaa klubi kastis.