Ardo ArusaarFoto: LAURA OKS
21. august 2017, 22:45

NII SEE JUHTUS | Sport 21.08: Prantsusmaal algas maadluse, Šotimaal sulgpalli MM (3)

Tervist, uus nädal on alanud ning toob erinevaid spordisündmusi igale maitsele. Täna olid Prantsusmaal toimuval maadluse MMil võistlustules Eerik Aps ja Ardo Arusaar, kes mõlemad langesid konkurentsist pärast teist matši. Õhtulehe spordiblogi hoiab kõigel silma peal, seega püsi lainel!
22:45
HEAD ÕHTUT!

Sellega tõmbame otsad kokku, uued uudised juba homme!

22:37
(AFP / Scanpix)
21:25
Miloš Teodosic. (AFP / Scanpix)
20:40

Meistriliiga 26. vooru avamäng: Paide - Infonet 1:3 (18. Valge - 12. Prosa, 17. Volodin, 36. Kalimullin). 25 mängu pidanud Floral, Nõmme Kaljul ja Levadial on vastavalt 67, 60 ja 57 punkti, ühe mängu enam pidanud Infonet järgneb 51 silmaga.

20:27
JALGRATTASPORT
19:31
TENNIS
Aleksandr Dolgopolov kaotas mängu liiga kergelt, samuti hakati tema vastase võidule tegema ootamatult suuri panuseid. (AFP / Scanpix)
SULGPALL

MM peetakse sel nädalal mitte ainult maadluses, vaid ka sulgpallis. Selle võistluse noored debütandid Kristin Kuuba ja Helina Rüütel pälvisid naispaarismängus tubli võidu ja jõudsid 32 tugevama hulka. Lisaks loe, millise tsirkuse suutis eile korraldada võistlejad Šotimaale vedanud lennufirma ning kuidas Kuuba ja Rüütel lõpuks ühtselt riidesse said!

15:36

15:06
MAADLEMINE

Ardo Arusaar (-98 kg) pidi maadluse MMi teises ringis tunnistama ukrainlase Dimitri Timtšenko paremust.

14:53
TENNIS

14:47
MAADLEMINE

Eerik Aps (-85 kg) vandus Prantsusmaal toimuval maadluse MM-i teises ringis alla iraanlasele Hossein Ahmad Nourile 1:3.

13:59
MAADLEMINE

Ardo Arusaar (-98 kg) alistas maadluse MMi avaringis hiinlase Linglong Zhangi punktidega 9:0.

Teises ringis ootab Arusaart ukrainlasest MM-pronks Dimitri Timtšenko

13:49
JETISÕIT

Marten Männi tuli kahekordseks jetisõidu Eesti meistriks

Nädalavahetusel tõmmati joon alla 2017. aasta Piston Racing Eesti jetispordi meistri-ja karikavõistlustele. Valklas sõideti hooaja kolmas etapp ja Freetime Racing tõi hooaja kokkuvõttes koju mitmeid häid kohti. Tiimi esinumber, MM-sarjas kuuendat kohta hoidev Marten Männi tegi puhta töö Ski GP1 ja Ski GP2 klassides, kui võitis mõlema klassi selle hooaja kõik võistlussõidud ja tuli kahekordseks Eesti meistriks.

Valklas oli merele ette valmistatud korraliku pikkusega rada ja Marten näitas sarnaselt eelmisele kahele etapile väga head kiirust, võites mõlema klassi kõik sõidud. Eesti meistrivõistlused olid tänavu heaks võimaluseks saada võistlusstarte enne hooaja teise poole MM-sarja starte.
„Loomulikult oleme väga rahul kahe Eesti meistritiitliga ja tänud kõigile toetajatele, võistluste korraldajatele ja konkurentidele,“ rääkis Marten Männi.

Kogu hooaja peale osases kolmel etapil erinevates klassides 112 startijat. Freetime Racingu jaoks oli tegu korraliku hooajaga, Ski GP1 ja Ski GP2 klassides tuli Marteni järel teiseks Hendrik Pindmaa. Ski Ladies GP1 klassis tuli Eesti meistriks Jasmiin Üpraus, Runabout GP2 klassis tuli Ralf Üpraus Eesti meistriks ja Runabout GP1 klassis sai ta hooaja kokkuvõttes pronksi. Ski Veteran GP1 klassi Eesti karikavõistluste arvestuses sai teise koha Marek Kadak ja kolmas oli Egon Üpraus. Runabout GP3 klassi karikavõistlustel oli Ivo Kiviselg teine, Ski Beginner GP1 klassis oli Jaak Ravensberg hooaja kokkuvõttes kolmas.

Marten Vieste (Simon Palfrader)
12:53

12:49
MAADLEMINE

Pariisis peetavatel maadluse maailmameistrivõistlustel jõudis Eerik Aps (-85 kg) Kreeka-Rooma maadluses avaringist edasi 16 parema hulka, kui alistas Prantsusmaa esindaja Valid Muhtarovitš Dešijevi. Vastase nullile jätnud eestlane kogus ise kaks punkti.

Järgmises ringis tuleb mehele vastaseks Hossein Ahmad Nour (Iraan).