Football Soccer - Bosnia v Estonia - 2018 World Cup Qualifier Football Soccer - Bosnia v Estonia - 2018 World Cup Qualifier - Bilino Polje stadium, Zenica, Bosnia and Herzegovina - 6/9/16. Bosnia's Vedad Ibisevic fights for the ball with Estonia's Karol Mets. REUTERS/Dado RuvicFoto: DADO RUVIC

NII SEE JUHTUS | Sport 25.08: Kanepi pääses põhiturniirile, Infonet alistas Flora (3)

Eile Poolas alanud võrkpalli EMil on Eesti koondisel täna puhkepäev. Öösel tegi ookeani taga mehetegusid Kregor Zirk, Eesti aja järgi kell 18 astub sealmail väljakule Kaia Kanepi sihiga jõuda US Openi põhiturniirile. Õhtul peetakse koduse jalgpalliliiga põnevusmäng Flora - Infonet. See ja kõik muu põnev Õhtulehe päevaülevaates. Püsige lainel!

Sellega tänaseks lõpetame, head ööd!

22:52
JÄÄHOKI

22:52

Karol Metsa uus koduklubi NAC Breda teenis Hollandi kõrgliiga kolmandas voorus oma esimese punkti kui tegi koduväljakul 2:2 viigi Rotterdami Spartaga. Eesti koondislane jälgis tervet kohtumist varumeestepingilt.

Metsa järgmine võimalus Hollandi kõrgliigas platsile saada tekib 10. septembril, kui minnakse vastamisi Ragnar Klavani endise leivaisa AZ Alkmaariga.

Karol Mets.  (DADO RUVIC)
21:26

21:22

Poola liigas alustab Sergei Zenjov täna algkoosseisus.

21:13

Tundub et asjad on otsustatud. 84. minutil teeb Infoneti eest skoori Vladimir Voskoboinikov.

21:00

70. minutil vähendab Flora kaotusseisu taas minimaalseks, kui pika soolojooksuga kasti purjetanud Roman Sobtšenko leidis täpse sööduga üles Mihkel Ainsalu, kelle kauglöök posti lendas. Esimesena oli tagasi põrkanud pallil jaol aga Flora kapten Brent Lepistu, kes tabloole seisuks 2:3 tegi.

20:51

Tänase päeva teistes kohtumistes tegid omavahel võitlusliku 1:1 viigi Paide ja Tammeka. Viljandis alistas kohalik Tulevik külla sõitnud Vapruse 4:1.

20:45

56. minutil asub Infonet kohtumist 3:1 juhtima, kui oivalise iluvärava pakub meile Sergei Tumasjan.

20:09

AI! 36. minutil suunas Joonas Tamm küll palli väravasse, kuid kohtunikud fikseerisid olukorras suluseisu.

20:06

Õnnega pooleks põrkas pall ette Rauno Sappinenile, kes 34. minutil vähendab Flora kaotusseisu 1:2'le

20:04
TENNIS

19:59

Infonet asub 24. minutil kohtumist 2:0 juhtima. Dima Kruglov saadab 25meetrilt teele madala karistuslöögi, millele saab õnnetult jala vahele Marco Lukka.

19:41

Infonet läheb 8. minutil juhtima, kui täpne on Albert Prosa, kes saab sel hooajal kirja juba oma 23. tabamuse.

19:24

Flora: Mait Toom, Gert Kams, Marco Lukka, Joonas Tamm, Joseph Saliste, Brent Lepistu, Mihkel Ainsalu, Zakaria Beglarišvili, Martin Miller, Rauno Alliku, Rauno Sappinen.

Infonet: Matvei Igonen, Dmitri Kruglov, Aleksandr Kulinitš, Andrei Kalimullin, Aleksandr Volodin, Artur Rättel, Pavel Dõmov, Sergei Tumasjan, Jevgen Harin, Kirill Nesterov, Albert Prosa.

Tänastes teistes kohtumistes on Paide poolajaks juhtimas Tammeka vastu 1:0 (38. Andre Frolov) ning Viljandi Tulevik on Indrke Ilvese tabamustest 2:0 juhtimas Pärnu Vapruse vastu.

19:18
TENNIS

OLEMAS! Teine sett kuulus eestlannale 6:4.

19:14
TENNIS

Teises setis on näidatud tunduvalt võrdsemat mängu ning oma pallingul oli Hsieh jällegi kindel ning seis 5:4.

19:12
TENNIS

Kanepi servigeimis jõuti küll 40:40 tasaseisu, kuid jällegi näitas võimsamat minekut eestlanna ning edu 5:3.

19:06
TENNIS

Vastane ei jäta jonni! Kuigi Kanepi suudab geimis veel 40:30 seisule tulla võtab Hsieh enda pallingul ikkagi oma ning seis 4:3.

19:03
TENNIS

Hsieh on küll saanud oma mängu paremini käima ning osutas Kaia pallingul ka vastupanu, kuulus geim ikkagi Kaiale ja seis 4:2.