Võidukal Eesti fännitiimil aitas juubeldada ka Mart Naaber, kes täitis eile peetud kvalifikatsioonis kohtuniku rolli.Foto: Ats Kuldkepp
26. august 2017, 14:06

ÕL POOLAS | SEE ON VÕIT! Eesti fännid võtsid soomlaste vastu magusa revanši (2)

Täna õhtul peetavaks Eesti ja Serbia võrkpallikoondiste matšiks valmistuvad Eesti poolehoidjad kogunesid juba varakult fännialale, et vaadata Eesti ja Soome fännitiimide mängu. Kui neljapäeval peetud koondiste heitluses pidid Eesti tipud põhjanaabritele alla vanduma, siis täna rollid vahetusid.

Eesti võistkond, kes kandis originaalset nime "Võistkond", oli esimeses geimis parem 25:13, kuid teine kaotati 22:25. Otsustavas kolmandas geimis ei jäetud Soomele aga mingit võimalust - seis jäi koguni 15:4 omadele.

Hetk Eesti ja Soome fännimatšist. Foto: Ats Kuldkepp

Nagu kohtumist kommenteerinud Toomas Vara ütles, siis Eesti võrkpalluritele oli tegu esimese võiduga soomlaste üle pärast 2005. aastat. Eesti fännitiimi juhendanud Avo Keele sõnul oli Eesti võistkonnas materjali küll ja veel.

Eesti ja Serbia koondiste matš algab Eesti aja järgi kell 18.30.