Liverpool tegi Arsenalile 4:0 säru.Foto: AFP / Scanpix
27. august 2017, 20:58

NII SEE JUHTUS | Sport 27.08: päeva staarid - Kelly Sildaru, Mayweather ja Liverpool

Pühapäevane spordipäev algab eestlaste jaoks juba kell 3.30 varahommikul, kui Uus-Meremaal toimuval freestyle-suusatamise MK-etapil asub võitu noolima Kelly Sildaru. Kella 6 paiku hommikul vaatavad aga terve spordimaailma silmad Las Vegase suunas, kus poksiringis võtavad mõõtu Floyd Mayweather Jr. ja Conor McGregor.

Hiljem hoiame juba kätt pulsil vormelimaailmas toimuval ja kõigel muul, mis spordisõbrale huvi võiks pakkuda!

20:56
SPORDISÕBER

Kuivõrd tänane spordipäev on olnud erakordselt pikk ja kõik tähtsamad sündmused on nüüdseks lõppenud, siis paneme tänaseks putka kinni ära. Olge mõnusad ja kohtume homme!

20:46

20:11
KERGEJÕUSTIK

19:59

19:35

4:0! Daniel Sturridge 77. minutil peaga.

19:15

HÄVING! Mohamed Salah realiseerib külmavereliselt Arsenali nurgalöögile järgnenud kiirrünnaku, 57. minut ja Liverpooli edu 3:0.

19:04

2. poolaeg algas!

18:53
ULTRASPORT

18:49

Poolaeg 2:0 Liverpoolile, üks kangelasi on Sadio Mane.

18:41

2:0! Sadio Mane, minutiks 40. Liverpool on avapoolajal olnud selgelt teravam sats.

18:32

18:18

ESIMENE OLEMAS! Roberto Firmino täpne pealöök viib 16. minutil Liverpooli 1:0 juhtima, hea tsenderduse eest hoolitses Joe Gomez.

18:12

OIOIOI! Mohamed Salah'l oli 9. minutil eepiline võimalus mänguskoor avada, kuid Liverpooli suvine täiendus tabab paarilt meetrilt Petr Cechi!