ÕL POOLAS | Eesti koondisel pole vaja arvutada, Poola alistamisega oleks edasipääs tagatud (15)

LISA KOMMENTAAR

28. august 2017, 22:13
kuidas on võimalik, et kui eestil 3 punkti nagu ma välja loen ja soomel 2, punkti siis soome läheb edasi , imelik süsteem , või kirjutati valesti , kui eesti kaotab 2-3 siis eesti on soome ees, aa õigus eesti ju kaotas soomele ja mõlemad 3 punkti peal ja ja, sain pihta poindile
Raivo27. august 2017, 13:52
Väga kummaline süsteem, punktid lähevad arvesse alles teisejärgulistena, ei mäletagi kusagilt sellist arvestust?!
heh28. august 2017, 11:53
Miks neid punkte siis üldse antakse? Põhimõtteliselt need ei loe midagi ju. Tehku kohe võidud, geimid, teeb sama välja ju.
vaataja27. august 2017, 11:22
Proovin uuesti. vaadanud meie mänge ja ka eilset Soome mängu,siis küsiks miks nii lihtsalt antakse vastastele servi ässasid! Sellised n.ö. nõrgad servid antakse piiripeale löödud pallisega punktideks! Ehk oleks mõtekam sellised kahtlased servid vastu võtta ja ise siis rünnata ja punkte saada kui lihtsalt vaadata kuidas vastane piiripealseid palle punktideks lööb!
vaataja27. august 2017, 11:17
isegi võrkpalli komme kustutatakse!
Raivo27. august 2017, 11:12
Vaatasin praegu ametlikult kodulehelt üle, 3:0 ja 3:1 võidu puhul saab võitja 3 punkti ja kaotaja 0, 3:2 võidu puhul võitja 2 ja kaotaja 1, niisiis, kõik on veel võimalik kui saame Poolalt 2 geimi ja Soome jääb kuivale või saab ainult ühe geimivõidu Serbia vastu.
Raivo27. august 2017, 11:06
Võib olla ma ei saa nendest punktide jagamistest õieti aru, kas keegi teab täpsemalt?
Raivo27. august 2017, 10:59
Eestil ja Soomel praegu tabelis 2 punkti, kui meie poisid võtavad Poolalt 2 geimivõitu tuleb üks punkt lisa, Soome saab Serbialt 0:3 või siis 1:3 ja punkte juurde ei saa. Kas tõesti on võimalik kolme kaotusega edasi saada, sest meil on siis ju 3 punkti aga Soomel jääb 2?!
vaataja27. august 2017, 10:40
Ei ole spetsialist aga vaadates meie meeste mänge,eile ka Soome mängu,siis küsimus,et kas liialt riskitakse kui n.ö. nõrgal servil lastakse vastasel ässasid lüüa! Piiripealsed pallid oleks võidud vastu võtta ja ise siis rünnata ja lootus punkt saada aga muidu vaadatakse pealt kuidas vastane piiripealseid palle maha lööb!
www27. august 2017, 10:13
no vaadake tõele näkku,kes oli serbia ja kes on poola võrgu maailmas.mäng edasipääsule oli esimene sommidega,mille ära andsite.no 2 aastapärast uuesti :) serbia ja poola ei kingi midagi,ehk läksid jälle balkani mehed korra lõdvalt peale,aga tulemus ikka nii,kuis peab
arvelaud27. august 2017, 09:30
kui ei arvuta , siis pole ka tulemust loota. Usu, lootmise ja soovidega ei jõua kaugele, kuigi võiks.
kui27. august 2017, 09:29
kõik meie mehed suudaksid targalt mängida ja trikitada, mitte adrekalaksu all kolmesesse blokki rammida, siis oleks võimalik Poolat ka võita. Väga raske see muidugi on, sest eilne päev Serbia vastu pani Poola kindlasti mõtlema ja jalg sirgu nad Eesti vastu väljakule ei tule.
p27. august 2017, 09:14
No teate -kodusaalis peksa saada ? eriti ei näe võimalustki!
Äkki27. august 2017, 07:28