Kaia Kanepi.Foto: Stanislav Moškov
29. august 2017, 22:33

NII SEE JUHTUS | Sport 29.08: Kaia Kanepi kaotas US Openil esimese seti kuivalt, vihm katkestas mängu (3)

Tervitus, head spordisõbrad! Kui soovid teada, mis augustikuu viimasel teisipäeval spordimaailmas toimub, siis hoia Õhtulehe otseblogil silm peal. Kell 18 alustas kvalifikatsioonis kolm mängu võitnud Kaia Kanepi USA lahtiste tennisemeistrivõistluste põhiturniiri, Anett Kontaveit pidi mängima hilisõhtul või öösel, kuid vihmasadu tuli New Yorgis vahele. Kogume siia päeva jooksul kokku kõik tähtsa ja põneva. Naudime koos!
22:45
HEAD ÕHTUT!

New Yorgis tühistati kõik tänased mängud peale peaväljaku omade. Sellega tõmbame otsad kokku. Loodetavasti pääsevad Kaia Kanepi ja Anett Kontaveit homme mängima!

22:42
TENNIS

New Yorgis ei paista vihmasajul täna lõppu tulevat.

22:22

"Üks paremaid asju, mida olen teinud, oli end kõigist sotsiaalmeedia kanalitest välja lülitamine. Kustutasin kõik äpid." Loe, mida NBA meistrist Gruusia koondislane Zaza Patšulia südamelt kõike ära öeldes veel rääkis!

TENNIS

Mäng jätkub vaid katuse all oleval US Openi peaväljakul. Ning seal on tiitlikaitsja raskustes...

20:51
TENNIS

New Yorgi piirkonnas on tihe vihmapilv, nii et mängude jätkumist pole niipea loota.

UUS SPORDISAAL

Maadlusklubi Korrus3 avas Lasnamäe Tervisemajas uue maadlussaali. Selles hakkavad toimuma poksi-, maadluse, üldkehalise ettevalmistuse ning tantsutreeningud lastele, noortele ja täiskasvanutele.

20:01
JALGRATTASPORT
(AFP / Scanpix)
19:45
TENNIS

Naiste esinumber Karolina Pliškova sai aga päeva lõppenuks kuulutada.

19:38
TENNIS

Taas paus ning nüüd on tegemist vihmaga. Teise seti seitsmendas geimis on seis tasa 40:40.

19:27
TENNIS

4:2 - Schiavone realiseerib oma selle geimi kolmanda murdepalli ja püüdleb mängu tagasi.

19:24
ILUUISUTAMINE

Mõne päeva eest tuli teade kõigest 18-aastase Sotši olümpiavõitja Julia Lipnitskaja suurest spordist loobumisest. ROKi Twitteri kontol pakutakse vaatamiseks venelanna kullasõitu.

19:20
TENNIS

4:1 - Nüüd võidab ühe geimi ka Schiavone.

19:18
TENNIS

4:0 - Siiski mäng jätkus ja Kanepi võidab ka oma servigeimi!

19:14
TENNIS

Teise seti neljandas geimis Schiavone eduseisul 15:0 on tekkinud väga pikk paus. Tõenäoliselt sajab vihma, sest ka paljudel teistel väljakutel mängud seisavad.

19:03
TENNIS

3:0 - Kas on toimunud murrang?! Schiavone ei saa taas oma pallingut hoitud.

18:58
TENNIS

2:0 - Milline geim! Üheksa tasamängu, kuid Kanepi suudab oma servigeimi lõpuks koju tuua!