Richard Howell (vasakul) vs Jonas Valanciunas.Foto: JACK GUEZ
2. september 2017, 23:55

Korvpalli EM: Leedu murdis kolmandal veerandil Iisraeli vastupanu, Soomele valus kaotus

Korvpalli EMi B-alagrupis kohtusid tänases viimases mängus Leedu ja Iisrael. Baltikumi mehed said lõpuks kirja 88:73 võidu, kuid lihtsalt see ei tulnud.

Avaveerandi kaotas Leedu 19:23, poolajaks saadi sisse napp edu. Mängu saatus otsustati kolmandal veerandil, mille leedukad võitsid 33:14 ja kuigi neljas veerand oli taas õrnalt Iisraeli poole kaldu, siis Leedu võitu see ei kõigutanud.

Edgaras Ulanovas viskas võitjate kasuks 18 punkti, Mindaugas Kuzminskas ja Arturas Gudaitis lisasid 16 silma. Jonas Valnciunas korjas 11 punkti kõrvale ka 10 lauapalli.

Avamängus Prantsusmaast jagu saanud Soome jäi täna valusal kombel 78:81 alla Sloveeniale