Gianluigi Buffoni selja taha löödi kolm palli. Foto: Paul White
3. september 2017, 00:16

MM-valiksari: Isco ja Morata alandasid koduväljakul Itaaliat, Soome võitis põhjala lahingus Islandit

Jalgpalli MM-valiksarjas olid tänases keskses mängus vastamisi tõelised gigandid ehk Hispaania ja Itaalia. Kodumurul mänginud hispaanlased said  G-alagrupis kirja kindla 3:0 võidu.

Kaks väravat lõi 2010. aasta maailmameistrite kasuks Madridi Reali täht Isco, ühe värava lisas suvel Chelseaga liitunud Alvaro Morata. Ühtlasi astus Hispaania suure sammu grupi võidu suunas, sest nüüd edestatakse Itaaliat kolme punktiga.

0:3 kaotust pole Itaalia masti koondisel lihtne alla neelata. Foto: Paul White

Viimase 20 mängu jooksul alles teist korda võidurõõmu maitsta saanud Soome oli I-alagrupis 1:0 üle Islandist. Põhjala meeskondade omavahelise vastasseisu ainsa värava lõi Alexander Ring 8. minutil. Rivaalide heitluses nähti kokku kümmet kollast ja üht punast kaarti.

Soome – Island 1:0

Horvaatia – Kosovo (mäng katkestati 22. minutil liiga suurte sadamete hulga tõttu)

Ukraina – Türgi 2:0