Karjääri jooksul ka Kaunase Žalgirises mänginud Vytenis Cizauskas (paremal) kerkis Tartu resultatiivseimaks.Foto: JACK GUEZ
5. september 2017, 21:29

Uuenenud Tartu korvpallimeeskond alustas kontrollmänge napi kaotusega (1)

Tartu Ülikooli korvpallimeeskond kaotas hooaja esimeses kontrollmängus võõrsil Ventspilsile 66:72.

Kohtumist dikteeris Ventspils ning juba esimese veerandaja järel juhiti 21:11. Poolajaks oli kodumeeskonna edu 43:32 ja kolmanda perioodi järel juba 63:48. Seejärel algas Priit Vene hoolealuste spurt ja kaks minutit enne lõppu jõuti kahe punkti kaugusele - Ventspilsi edu kahanes vaid 65:63 peale. Lõpuhetkedel oli siiski Ventspils kindlam ja võttis kuuepunktilise võidu.

Võitjatele tõi Blake Hamilton 15 punkti, Tartu resultatiivseim oli leedulasest mängujuht Vytenis Cizauskas 17 silmaga. Järgmisena kohtub Tartu Liepajaga.