Kalevis on treenerid ja suur osa mängijaid jäänud samaks, kes eelmisel hooajal.Foto: Robin Roots
8. september 2017, 22:15

BC Kalev/Cramo alustas Liepaja turniiri kindla võiduga

Eesti meister BC Kalev/Cramo alustas Liepajas peetavat üheksa meeskonna korvpalliturniiri edukalt, alistades kohaliku meeskonna 80:58.

Kalev võitis poolaja 44:34, teise poolajal hoiti stabiilselt kahekohalist vahet. Kolmeliikmelises alagrupis on Liepaja kaotanud nüüd mõlemad mängud, eile jäid võõrustajad 62:92 alla teisele VTB Ühisliiga meeskonnale Permi Parmale. Kalev ja Parma kohtuvad homme kell 18.15 alagrupi esikohamängus.

Samal võistlusel osaleb ka Tartu Ülikool, kes pidi eile tunnistama BC Samaara 73:67 paremust. Homme on tartlaste vastaseks Riia VEF, kes oli täna 88:64 parem Samaarast. Kolmandasse alagruppi kuuluvad Ventspils, Panevežyse Lietkabelis ja Krasnojarski Jenissei. Pühapäeval peetakse kohamängud.