Ragnar Klavan (paremal).Foto: PHIL NOBLE
9. september 2017, 23:19

NII SEE JUHTUS | Sport 09.09: Liverpool naaseb Manchesterist hirmsa pakiga, Leedu langes EMilt (4)

Tere vihmast laupäeva! Spordis pole asjalood sugugi nii hallid kui taevas, sest täna peetakse korvpalli EMil neli esimest kaheksandikfinaali. Ajakava: kell 12.30 Sloveenia - Ukraina, 15.15 Saksamaa – Prantsusmaa, 18.45 Soome – Itaalia ja 21.30 Leedu – Kreeka. Kell 14.30 sõidab Raganar Klavani koduklubi Liverpool jalgpalli Premier League'is külla Manchester Cityle ja kell 19 loodab FC Flora kindlustada oma liidripositsiooni Eesti meistriliigas, kui vastaseks on tiitlikaitsja Infonet. Head jälgimist!
23:18

Sellega, hea spordisõber, tõmbamegi tänasele spordipäevale joone alla.

SUUSAHÜPPED

Venemaal Tšaikovskis toimuval suvisel suusahüppajate maailmakarikaetapil olid täna võistlustules kaks eestlast Martti Nõmme ja Artti Aigro.

Kvalifikatsioonis 129m lennanud Artti Aigro teenis sellega 120,2 punkti ja sai 11. kohta. Vaid 102,5m lennanud Martti Nõmme sai oma hüppega 64,2 punkti ning sellega lõppvõistlusele ei pääsenud.

Lõppvõistlusel lendas Aigro 122 ja 110 m ning teenis kokkuvõtlikult
190,8 punkti. Artti Aigro lõpetas võistluse 29. kohal teenides sellega
maailmakarikasarja esimesed punktid!

Tänane võistluste esikoht läks Sloveeniasse Anze Lanisek'ile (129 ja 143
m/265,6 p), teine ja kolmas koht Venemaale vastavalt Jevgeni Klimov (132
ja 137,5 m/261,2 p) ning Denis Kornilov (136,5 ja 127,5 m/249 p).

20:25

20:06

20:04

Kohe teise poolaja alguses lööb Infonet ühe tagasi. Dmitri Kruglovi nurgalöögi suunab peaga väravasse Jevgeni Harin. Flora endiselt peal 2:1.

19:39

Nii lihtne see ongi! 36. minutil läheb Flora 2:0 juhtima.

Infoneti väravat kaitsev Matvei Igonen hindab vasakult äärelt Roman Sobtšenko poolt kasti saadetud tsenderdust valesti ning Rauno Sappinenil ei jää muud üle, kui pall nelja meetri pealt tühja väravasse lükata.

19:32

Lasnamäele sealsele Infonetile külla sõitnud Flora asub 29. minutil kohtumist 1:0 juhtima. Gert Kamsi väga hea tsenderduse suunab peaga väravasse Rauno Sappinen, kellele on see tänavuse liigahooaja 21. tabamuseks.

16:14

Ei ole pääsu ka neljandast. 77. minutil viib City juba 4:0 ette Leroy Sane.

16:03

68 minutit läbi ja nüüd on mäng rahunenud. Seis ikka 3:0 kodumeeskonna kasuks.

15:48

Gabriel Jesus lööb 53. minutil juba Manchester City kolmanda värava. Läheb juba päris koledaks.